Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatra lennék kíváncsi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatra lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
28f szulovel élek. Van most egy baratnom akivel komoly a dolog. O is szulovel lakik. Alberletbe mennenk mellette szeretnenk onerot gyujteni majd hogy lakast tudjunk venni. Engem az se erdekel ha 7 napbol 7 et kell dolgozzak ez miatt. A fozesen kivul a hazimunkakat is megcsinalom szo nelkul.Viszont en rossz helyre szulettem, anyagilag is,maga a csaladom is egy suttyo troger alkoholista meg verekedos penz elcseszos szar eletet es peldat mutato kategoria roviden... rossz tarsasagba is keveredtem alkoholproblemaim is voltak rendesen. Azt se tudom milyen egy rendes normalis csalad nekem a borzalom senkinek se kivanom tipus jutott. Apammal elek most o minden este iszik. Kuzdok kuzdottem depresszioval panikbetegseggel is ami szinten a csaladi korulmenyek kornyezet stb re vezetheto vissza. De szeretnek kitorni es a baratnommel egy uj eletet kezdeni normalisan emberi modon elni. Szerintetek van eselyem ra? Ez az egy ertelme van az en eletemnek hogy o vele normalisan eljek az en csaladom csak tonkretett lehuzott es nyomorba dontott rajuk semmibe se szamithatok. Volt valak.i ilyen szinten? Hogy lezullodt es gyakorlatilag a kilatastalansag maradt de a baratnoje miatt megemberelte magat hogy egyutt kezdjenek uj eletet normalisan tisztessegen es sikerult is valtozni pozitiv iranyba ? Azok valaszoljanak kerem akinek volt ilyenben reszuk. Mert jelenleg ezt az egyetlen megoldast latom arra hogy az eletem megmaradt reszet emberkent eljem le egy tarssal es ne egy alkoholista vagy lezullodt csoves idiotakent.szerintetek van eselyem kitorni ebbol a borzalmas mult jelenbol es lehet normalis jovom ? Tudom minden fejben dol el meg akarat kerdese csak azert kivancsi vagyok arra hogy mas is volt e ilyen helyzetben?
2023. jún. 13. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Van, ha az alkoholt száműzöd nem csak a környezetedből, hanem az egész életedből. Még éppen időben vagy.
2023. jún. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!