Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő megtud úgy kívánni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő megtud úgy kívánni egy férfit, mint a férfiak a nőket?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 22:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
12%

Nem mivel férfi oldalról sokkal jobb a szex, meg ők kapják meg a nőket


Ezért egy no sosem fogja úgy akarni a férfit mint fordítva

2023. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Felbasz a lepontozás, mert azt jelenti, hülyék közt élek. Mindenki csak azt érzi, amit ő érez.


Hatalmas beképzeltséggel és gyakoris logikával mondhatnám azt, hogy 'nekem havi 1 szex elég, nő vagyok, tehát a nőknek havi 1 szex elég, aki mást mond, hazudik'.


Mindenki máshogy szereti a sajtot, a zenét, a napsütést, az ellenkező (v azonos) nemet. Mekkora ősember attitűd már, hogy 'én érezni ezt, nekem lenni pénisz, akkor minden pénisz érezni ezt'.

2023. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
59%

Meg tud, de biztosan nem azért, amiért egy pasi beindul egy nőre.

A férfiaknak elég a látvány, abból is elég, ha pl. nagy a mell, vagy csábosan néz egy nő.

A nők rendszerint a saját párjukra gerjedned. Akit már ismernek, akitől tudják mire számíthatnak.

2023. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%

A férfi nem kapja meg a nőt. Két ember együtt, kellemesen eltöltik az időt.

Ha a szexel együtt járna a tulajdonjog, akkor a nő is megkapná a férfit.


Az, hogy azt tapasztaltad, hogy a nők nem élvezik annyira a szexet, mint a férfiak, az bizony rólad mond el nagyon sokat.

Hírem van: nagyon rossz vagy az ágyban.

2023. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

"A férfiaknak elég a látvány, abból is elég, ha pl. nagy a mell, vagy csábosan néz egy nő.


A nők rendszerint a saját párjukra gerjedned. Akit már ismernek, akitől tudják mire számíthatnak."


Mindezt saját, férfi és női tapasztalatodra alapozod.

2023. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Nem kell ahhoz ismernem. Múltkor láttam egy iszonyat szexi, férfias férfit. Csak szemeztünk, de már csorgott kb a puncinedv a combomon és remegett a lábam. A szép férfiakat nagyon tudom értékelni.
2023. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
62%
"A nők rendszerint a saját párjukra gerjedned. Akit már ismernek, akitől tudják mire számíthatnak." - muhaha
2023. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!