Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki szülinapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki szülinapjára?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel rövid kapcsolatunk volt, nagyon odáig volt értem, viszont én nem, ezért szakítottam pár hónapja. Ő reménykedett újabb esélyben (írogatott), viszont én egyértelművé tettem, hogy nem szeretném újrakezdeni.

Most láttam facen, hogy szülinapja van, ti felköszöntenétek így ennek tükrében? Nem akarom, hogy reménykedjen, de bunkó sem akarok lenni. Ő engem felköszöntött, de akkor még reménykedett bennem. Félreérthető lenne, ha írnék, s inkább ne tegyem?



2023. jún. 15. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Írj
Inkább ne
27 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp, hagyd legyen mar rul rajtad
2023. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemétség lenne, ha ezzel feltépnéd a sebeit, inkább hagyd békén.
2023. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okés, így már én is afelé hajlok, hogy hagyom inkább.
2023. jún. 15. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én sem írnék neki inkább.
2023. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!