Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keressem meg, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressem meg, ha nincs fent semmilyen közösségi oldalon ?

Figyelt kérdés
Voltam egy helyen ügyet intézni, és hát eléggé be bizseregtem az ugyintezotol, annyira, hogy azóta is rá gondolok. Nem volt rajta gyűrű, mondjuk max 30 lehetett. A neve itt van a papíron, sehol nem találom (insta, fb semmi). Az a baj , h semmilyen indokkal nem tudok bemenni, mert ide kéne valami probléma vagy időpont ehez. Esélytelen?:( 27N

2023. jún. 16. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nőként ne fuss férfi után. Fel tudnál nézni egy férfira, ha te szeded fel? Férfias az ilyen pasi előtted?

Fura. Én biztos nem nyomoznék senki után. Ha tetszettél neki majd keres ő. Ha nem, majd keres más.

2023. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Ez annyira szánalmas... 😑
2023. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Szerintem no is kezdeményezhet. Munkaidőben ő meg nyilván nem fog csajozni .

Anno pl volt olyan szinglikent unatkoztam,csak olyan pasik találtak be akik nem tetszettek,fogtam random fb-n bejeloltem egy pasit aki úgy 10/10 külsőre (nekem ),erre rám írt és együtt is voltunk 1 évig. Nem kell mindig a csodára várni.

2023. jún. 16. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Életed során ki tudja mennyi olyan pasasba botlasz még bele, aki ugyanúgy fog tetszeni. Akkor az összeset megkeresed, vagy mi? Legyen már egy kis tartásod, jó? Ha úgy kell, hogy legyen, akkor még fogtok találkozni, vagy más alannyal és ha kölcsönös a vonzalom, akkor majd ő elhív randira. Miért futnál te a férfi után?
2023. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%

Mellesleg, ha rá írnál fb-n simán, akkor miért nem mész vissza és mondod el ugyanazt, mint amit leírnál neki, ha annyira nem probléma számodra a kezdeményezés, vagy hogy te nem vársz a csodára? ^^


Igyis-ugyis éghetsz, vagy sikert arathatsz, nem?

Akkor mire vársz, a sült galambra? ^^

2023. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Eddig az volt a baj, hogy miert nem kezdemenyez a no is, miert turi el akar evekig, hogy a pasi nem szolitja le, most meg az a baj, ha kezdemenyezni akar. :DDD


Egyenloseg van! Ha a no is lehet mar katona, focista, akkor bizony kezdemenyezhet is. Mar az ajtoban se kell oket eloreengedni es nehol tobbet is keresnek, mint a ferfiak.

Hajra, ismerkedos nok!

2023. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A pasik imádják ha egy nő kezdeményez ok sokszor nem mernek pláne eloben mert sok a rossz tapasztalat.

Nem mindenkit keresek meg, de ő nagyon az esetem. Mind1 te ezt nem ertheted, úgy látom 😀

2023. jún. 16. 20:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert más egy munkahelyre bemenni, miközben dolgozik, mint elkezdeni csevegni
2023. jún. 16. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne más, hogyha a cél ugyanaz? Nem kell neked ott csevegni vele, egyszerűen csak bemész, elmondod neki, hogy szimpatikus és elkéred az elérhetőségét/megadod a számod aztán már csak rajta múlik.🤷‍♀️
2023. jún. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nem találom meg sehogy, egy próbát meger. :)
2023. jún. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!