Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a megfelelő reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a megfelelő reakció?

Figyelt kérdés

Nos, próbálom röviden leírni.

Amikor 3 éve voltunk együtt a párommal , akkor volt a egy nagyobb mosoly szünet úgy 3 hónapig kb. Ezidő alatt ő párkapcsolatba lépett egy hölggyel. Ami pár hét után zátonyra is futott , a csaj problémás volt , így a párom lépett is. De ez nem ment annyira egyszerűen , többször vissza keveredett hozzá , nem fejtem ki hogy miért mert sokan ebben nem hisznek. A lenyeg H azután még 2x nála kötött ki.

Ahogy telt az idő , így mi újra egypár lettünk. Próbáltam ezen túl lépni , nekem is volt a szünetben egy kalandom. De lenyeg a lenyegben, hogy ő is és én is rájöttünk hogy egymás nélkül nem megy. Össze is jöttünk , azóta született egy kislányunk , együtt élünk minden happy. De a kedves nőszemély a mai napig szerelmes , képes felhívni a páromat,rejtett meg különböző telefonszamokról hogy a horoszkópban olvasta , hogy a régi szerelme vissza tér hozzá stb.

A párom elmondta neki nyilván hogy hagyja békén ő a családját nem fogja elhagyni mit is gondolt stb stb.... Ezt tegnap mesélte. Az a legcsúnyább az egészben hogy nem mondta ezt el rögtön nekem , elmondása szerint azért mert nincs jelentősége, és nem akarta feleslegesen szítani a tüzet köztünk... Szerintetek akkor még mennyi mindent nem tudhatok? Nagyon piszkál a dolog mindkét fele , az is hogy nem tudtam ezt meg időben , és az is hogy az a nő semmibe vesz engem , a családunkat... Simán tönkre tenne egy családot. Nem tudom hogy reagáljam ezt le , mert ha lázadok akkor még legközelebb el sem mondja ha lesz valami .. mármint úgy értem hogyha ezen veszekszem vele , hogy miért nem mondta el előbb ... Stb.

Mérges vagyok tegnap óta.


2023. jún. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Az erekció.
2023. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Borsodi hétköznapok. Onnantól nem olvastam tovább hogy "mi újra egy pár lettünk".

Bevallom, se türelmem, se empátiám nem volt soha az idióták felé mert csak leszívnak, a számat csak feleslegesen tépkedem.

Legyen ez bár valós sztori, bár trollkodás, úgy szánalmas ahogy van és minden segíteni vágyó csak egy feneketlen kútba önti a figyelmét.

2023. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén.

Mondd el neki, hogy tök jó, hogy elmondta, de rosszul esett, hogy csak most. Beszéljétek meg, hogy nyugodtan elmondhat bármit, nem kell tartania attól, hogy besértődsz/hisztizel. És ezt tartsd is be.

Gondolom amiatt nem mondta, mert félt attól mit szólsz majd hozzá.

2023. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem címeres ökörnek kéne kinevezni téged,ugyanis az orrodnál fogva vezetnek és úgy élsz,mint egy brazil szappanoperában...
2023. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
4. XD
2023. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen-igen,nyers paraszti stílusban fogalmaztam szokásomhoz híven,csak engem felqr,mikor valaki alapból a másik nőt savazza és bármit elnéz a kis imádott élettársának.Aki amúgy nyilván csak a lakótársa extrákkal...Az meg sem fordul a buksijában,hogy nyilván nem hívná a nő,ha nem adná alá a lovat.Ez kilométerekről bűzlik.

Ha én semmit nem kapok egy férfitől,akkor egyértelműen nem fogom rendszeresen keresni,hívni-ez annyira evidens...

2023. jún. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a hatosnak full igaza van. F, 45
2023. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!