Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elnyomni magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elnyomni magamban a bosszúvágyam?

Figyelt kérdés
Exem elhagyott szinte egyből ahogy megszületett a közös gyermekünk. (tudom, rossz embernek szültem stb, ebbe most ne menjünk bele kérlek) A gyerekre semmennyire nem kíváncsi, mióta elment nem látta(azt adja elő másoknak hogy eltiltom, nem biztos hogy ő az apa), engem mindenhonnét letiltott már rég, új nője van, fizetni is keveset akar és ezt tuti el is éri. Tehát szerintem jogosan van bennem ennyi düh.. Tudnék mondani még ezer okot ellene, de nem ez a lényeg. Hanem az hogy hogyan tudnám elengedni ezt a témát végre és nem ezen mérgelni magamat? Nagyon szeretnék már ezen túllenni, nyugodtan, nem ezen rágódni. Viszont ez most még nekem nem megy, szinte minden órába eszembejut hogy úgy keresztbeba*sznék neki, de nem akarok és nem is leszek gyerekes mert tudom hogy ennek semmi ertelme. Mit tegyek? Hogyan lépjek ezen tovább?
2023. jún. 18. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül nem megy akkor pszicholus.

Ő pont leszarja hogy kikészíted magad.

2023. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj abba bele, hogy o nem akar teged. Nem erdekli, hogy te idegeskedsz miatta, nem erdekli, hogy mivan veled. Még a gyerek sem erdekli..erdemes egy ilyen ferfiert idegeskedni? Probald rendbe tenni az eleted, neked most a gyerekert kell mindent megtenned es nem masert idegeskedni!

Mivel kicsi a gyerek, gondolom szukseged van a tamogatasara, azt ne hagy hogy ne adjon neked penzt. De ha nem kivancsi a gyerekre nem tudod raeroltetni. Ilyen az elet.

2023. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy rendes bosszúval ;) Nem ilyen amatőrrel!
2023. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan vagy dühös, igen. Szaralak, igen.

De ez rajtad kívül senkit se érdekel annyira, mint téged.

Ha bosszút állsz, kicsinyes, gyerekes vagy, ráadásul emberileg se érnél többet ő nála. Próbáld meg elképzelni a szitut 10 év múlva, miután bosszút álltál. Boldog vagy mással, lehet egész máshol élsz majd, mással foglalkozol. Számítani fog akkor már, hogy mit tettél? Hogyan gondolnál majd vissza a mostani énedre?

2023. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi a válaszokat, én is így gondolom, vissza is fogom magamat pont ezért és próbálom ezekkel nyugtatni magam. Csak nagyon fáj hogy mindent felrugott aztán él vígan mintha mi sem történt volna
2023. jún. 18. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal tudod "megbosszúlni",hogy építed magad és teszel rá,mert addig míg vele foglalkozol csak mérgezed magad.
2023. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

A bosszúval csak magadnak ártasz! Ez valoban igy van, nemcsak mendemonda. Az ilyent pont nem érdekli mit csinalsz, ha ideges vagy csak kinevet, vagy még élvezi is, a bosszúd meg egyszerűen lepattan róla.


Gondolom a gyerek még nagyon kicsi, vagyis most minden energiadra szükség van hozzá, főleg hogy igy hoppon maradtál.


Itt az egyetlen ami igazi bosszút tehet, az a Karma. Akár hiszel benne, akár nem, tapasztalat hogy néha nagyon látványosan tud működni... Vagyis neked annyi a dolgod, hogy a körülmények ellenére boldog légy, szeresd a gyereked, megerősödj. A többi intéződik.


Egyébkent meg a gyerektartas kötelelező, ezt az egyet ne hagyd annyiban.

2023. jún. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!