Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam fel a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel a páromnak ezt a vágyamat, vagy jobb, ha magamban tartom?

Figyelt kérdés
Párommal kicsit több, mint 1 éve vagyunk együtt. Van egy nagyon jó barátja, akivel gyerekkoruk óta barátok, azaz 28 éve. Sokszor jön hozzánk, mi is szoktunk menni hozzá. Tavaly karácsony előtt lett vége egy hosszú kapcsolatának, azóta nincs senkije. A munkája egy bizonyos területén szoktam neki segíteni, napi-kétnapi szinten biztosan beszélünk. Érdekes, mert korábban egyáltalán nem tartottam jó pasinak, az idő folyamán, ahogy egyre jobban megismertem, változott bennem valami, de azt hozzátenném, hogy a párom klasszisokkal helyesebb. 1 hete elkezdtem arról fantáziálni, hogy milyen lenne, ha egyszer hármasban lennénk együtt, és ő lenne a harmadik. Bennem van egy félelem, hogy utána mi lenne a fiúk, illetve az én és a srác kapcsolatával, nem romlana-e meg, de mégis teljesen belebizsergek a gondolatba is már, hogy milyen lenne egy ilyen alkalom.
2021. aug. 21. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Nehogy felhozd...
2021. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább sehogy, mert sokkal nagyobb eséllyel fog rosszul elsülni a dolog. Mármint nem is úgy, hogy a hármas után milyen lenne, hanem a legvalószínűbb, hogy odáig se jut el, csak a barátod nagyon nem fogja értékelni a javaslatot.
2021. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy felhozom, ha nagyon kikerekedik a szeme, nagyon nem vevő rá, akkor megmondom, hogy csak vicceltem. Ez szerintetek jó ötlet így?
2021. aug. 21. 14:00
 4/26 anonim ***** válasza:
69%
Fu gec, és az ilyen nőknek van párja...
2021. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Nem biztos hogy nő írta ...
2021. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Ebből nem jönnél ki jól, még akkor sem ha azt mondod, hogy vicceltél. Inkább nyomd el magadban
2021. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. A degradálást nem tudom mire vélni, egyelőre semmit nem csináltunk, ha nem megy bele a párom, akkor kénytelen leszek elengedni ezt a vágyamat.
2021. aug. 21. 14:06
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Én simán rámondanám, hogy persze csináld csak vele, de előtte szedd össze a cuccod aztán többet ne keress.
2021. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akarnék kettesben szexelni vele, pont az a lényeg, hogy arról fantáziálok, hogy milyen lenne, ha egyszerre 2 pasi kényeztetne.
2021. aug. 21. 14:13
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is volt ilyen fantáziám én felhoztam részegen, semmi jó nem sült ki belőle :D Bár nem volt komoly a kapcsolat, fiatal éveimben volt. Szerintem semmiképp se úgy kezd, hogy a barátját vegyétek be csak azt puhatolózd ki, hogy egyáltalán vevő e egy 3-asra. Mert én az vagyok de barátnőt sose vennék be, csak idegent. Így ha vevő is, akkor sem biztos, hogy a barátját kéne bevenni.
2021. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!