Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nehéz férjként feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz férjként feldolgoznom, hogy a feleségem haja szinte mind kihullott a múlt hónapban. Hogy rendezzem ezt el magamban?

Figyelt kérdés
Nem betegség miatt, hanem egy nagyon rosszul sikerült hajfestési kísérlet miatt. Én váltig elleneztem, hogy befestesse a haját, éreztem, hogy ennyire ritka és vékony szálú hajjal baj lesz festéskor, de erre, hogy szinte mind ki fog hullani, én sem számítottam. Azóta parókát visel. Most már életünk végéig parókában kell őt látnom?

2021. jún. 10. 22:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Miért maradna élete végéig így??

Nem is értem a kérdést, már bocs...

A hajfesték max leégetni tudja a hajszálakat, amitől azok letörhetnek (konkrétan a hidrogén peroxidtól).


Pár hónap és rendbejön.


Ha meg valami allergia miatt jött ki a haja, akkor irány a bőrgyógyász, de az is rendbejön. Mit drámázol?

2021. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Hat ez gaz, de kinol majd a haja..mondjuk el nem tudom kepzepni, hogyan, mivel festettek, ami ezt okozta :O Ja es ettol nagyobb bajod ne legyen az eletben, kerlek... No drama
2021. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
88%
És ha végleg kihullik a haja, te szégyellni fogod?
2021. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Probalj türelmes es szeretetteljes lenni vele!
2021. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Írja, hogy eleve vékony szálú es ritka volt neki. Ez itt a baj.
2021. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%

"És ha végleg kihullik a haja, te szégyellni fogod?"

pedig teljesen jogosak a kérdező érzelmei. emberek vagyunk, számít a külső is, és ha a párunknál drasztikus változás üt be ilyen téren, azt nem egyszerű feldolgozni.

2021. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
99%

#5 ritka és vékonyszálú hajam van, kb 10 éve festem, nem hullott ki. Ez inkább allergia lesz, vagy valamit nagyon elszúrt, túl sokáig hagyta fent, túl erős oxit használt... Stb. Egy bőrgyógyász nem ártana.

Egyébként csináljatok belőle játékot. Egyik nap szőkével fekszel le, másik nap vörössel, harmadik nap egy feketével 🤷‍♀️ A haja pedig visszanő majd, főleg, ha kap rá megfelelő kezelést.

2021. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
miert van olyan erzesem, hogy ez kamu? egy sima hajfestestol nem fog csakugy kihullani a haj. max durva szokitestol letorik, de az meg ugyis visszano.
2021. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Gondolj bele, hogy 50% eséllyel a te hajad is ki fog hullani, egy nagy kopasz foltban, és úgy is marad. Szerinted a feleséged mit fog szólni?
2021. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
39%
Sőt, elég nagy eséllyel demencia is fel fog lépni bizonyos kor felett. Ettől még nem hiszem, hogy örülnétek, ha a szeretett párotok hirtelen komoly elbutulást mutatna.
2021. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!