Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus vagyok?? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus vagyok?? N

Figyelt kérdés

Az elozo kapcsolatom ami 3 evig tartott ott a baratom narcisztikus volt fixen. Tehat mezes-hetek majd par nap mulva valami aprosag miatt elhordott vilag rib*nc*nak, manipulalt 0-24, mindenrol is hazudott, titokban megcsalt, beteg szexualitas, nulla empatia, kihasznalas stb stb.

Szoval ez a ferfi teljesen kiegetett, de hamar kerestem uj ferfit, egyutt is vagyok vele mar.

De rajottem csak azt nezem, hogy mit ad nekem?? Es azt latom kb semmit, es erzem hogy felidegesit es zavar a jelenlete, mert nem kapok tole semmit. Realizalom is, hogy huu basszus mekkora egy nem normlis vagyok, hogy ezt nezem. Vagy ez normlis, hogy figyeljuk mit kaphatunk a masoktol es ha az nullahoz konvergal akkor dobjuk? Ti miert vagytok egyutt a parotokkal? Ti nem nezitek hogy mit kaphattok/ adhat? Lehetseges, hogy atvettem az exem narcisztikus vonasait? Nincs bennem sok empatia azota, nem igazan tudok kapcsolodni es mindenkiben azt nezem mivel jarul hozza az eletemhez.


2023. jún. 19. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván akkor van értelme egy kapcsolatnak, ha hozzaad az ember életéhez. Normális, ha nézed, hogy mit kapsz, de szerintem nem kellett volna addig kapcsolatba keveredned, amíg nem léptél túl az exeden.
2023. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Az.
2023. jún. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1, mindenkit kihasznalok, csak azert talalkozom emberekkel, mert unatkozok eppen vagy elhiv randira ebedre vagy van motorja es elvisz kirandulni stb
2023. jún. 19. 09:57
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Haszonleső vagy, de ennyiből még nem következik az, hogy nárcisztikus is.
2023. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat így már lehet. Mindenesetre érdemes lenne elmenni egy pszichologushoz. Bár aki nárcisztikus, szerintem ritkán tudja magáról, többnyire nincs betegsegtudatuk.
2023. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként szerintem ezek érzelmi lenyomatok, amik az exedtől származnak....


Rájöttel arra, hogy ìgy is lehet élni, nemcsak tisztességesen....empatikusan, viszont az ilyen patkány élet, nem vezet sehova.



Egyes emberek felvesznek nárcisztikus tüneteket, de attól még nem lesznek azok.


Az önző, hűtlen, haszonleső emberek még nem feltétlenül személyiségzavarosak, lehet szimplán csak toxikusak.

2023. jún. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább "trauma" ért, kiégtél és te most ugyanazt teszed, mint ő, lemajmolod, hogy ne essen bántódás, ajánlatos szakember.
2023. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7, jartam a kapcsolat alatt pszichologushoz. Egyébként en rejtett nárcisztikus lehetek. Azzal ert veget a terapaia, hogy mondtam neki felek, hogy narcisztikus vagyok en is erre azt valaszolta, hogy o mar utalt ra..lol

Mert nekem apam is az volt, ilyen kornyezetbol jovok tehat konnyen lehetek en is az. Nem tudom mit tudna segiteni egy szakember? Bar tervezek jarni most csoportba..meglatjuk mi lesz.


Az nem igaz, aki irta, hogy nincs betegsegtudata a narcisztikusnak. tanulmanyok bizonyitjak, hogy egy narcisztikus narcisztikusnak fogja magat vallani ha rakerdeznek, hogy o az-e?

2023. jún. 19. 10:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Hm, szerintem ez olyan, mint az alkohol, te mivel nem piálsz tudod, hogy aki remeg érte az alkoholista, de ő nem, elbagetizálja a helyzetét és lehet nem megy elvonora soha. Ha meg mégis rajon és rehaben köt ki, akkor is hiába, mert visszaesik. Kevés az, akinek van akarata, ereje és a mentális állapota rendben van.

Szóval legtöbb esetben a beteg nem tudja, hogy az.

Sőt vannak képzelt betegek, akik bebeszélik maguknak, hogy azok és a test betegseket is produkál. Lehet te, hogy bebeszélted már magadnak, hogy az vagy, hiszen apud is az volt, és nemhiába kötöttel ki narci mellett...

2023. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bennfentesnek van egy jó kis youtube csatornàja, én nagyon kedvelem, lényegretörően magyarázza el a dolgokat.


Esetleg, ha még nem ismered, ajánlom őt.

2023. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!