Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nárcisztikus vagyok?? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus vagyok?? N

Figyelt kérdés

Az elozo kapcsolatom ami 3 evig tartott ott a baratom narcisztikus volt fixen. Tehat mezes-hetek majd par nap mulva valami aprosag miatt elhordott vilag rib*nc*nak, manipulalt 0-24, mindenrol is hazudott, titokban megcsalt, beteg szexualitas, nulla empatia, kihasznalas stb stb.

Szoval ez a ferfi teljesen kiegetett, de hamar kerestem uj ferfit, egyutt is vagyok vele mar.

De rajottem csak azt nezem, hogy mit ad nekem?? Es azt latom kb semmit, es erzem hogy felidegesit es zavar a jelenlete, mert nem kapok tole semmit. Realizalom is, hogy huu basszus mekkora egy nem normlis vagyok, hogy ezt nezem. Vagy ez normlis, hogy figyeljuk mit kaphatunk a masoktol es ha az nullahoz konvergal akkor dobjuk? Ti miert vagytok egyutt a parotokkal? Ti nem nezitek hogy mit kaphattok/ adhat? Lehetseges, hogy atvettem az exem narcisztikus vonasait? Nincs bennem sok empatia azota, nem igazan tudok kapcsolodni es mindenkiben azt nezem mivel jarul hozza az eletemhez.


2023. jún. 19. 09:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9, dehogy beszelem be magamnak. Egyaltalan nem agyalok ilyenen. Ez csak neha egy-ket felismeres a viselkedesemben. Van hogy elkap valami, bekattan az agyam es nem ertem miert viselkedek igy, akkor jut ez eszembe csak, hogy nem egeszseges.

Meg mint mondtam a pszichologusom is ezt mondta..de egy korabbi is utalt ra, nem mondta ki. Amugy en soha nem gondoltam magamrol azt sot mindig masok voltak a hibasak a fejmben en tokeletes vagyok gondoltam. Csak 2 ev pszichologus utan utott be a fejmbe, mint felelm hogy mi van ha az vagyok en is.. volt hogy kifejezte a pszcihologus hogy nagyon kellemetlen a tarsasagom atb stb nem fogom reszeltezni


10, ismerem, koszi! Szerintem vannak tole jobbak, de mar lattam tole is sokat.

2023. jún. 19. 11:12
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktad meg, amit a volt párod adott. A normális, békés kapcsolatok neked laposnak tűnnek. Sok ilyet ismerek, keresik maguknak a bajt.
2023. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Te az a típus vagy, akit vagy kihasználnak/ledominálnak/megaláznak, vagy te alázol/dominálsz/használsz ki másokat. Itt mindig csak az a kérdés, ki a gyengébb láncszem a kapcsolatban. Az előzőben te voltál, most te vagy a másik oldalon.
2023. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13, azert probal o is dominalni. Ez a pasi se 100%-os, o elegge passziv-aggressziv. Azert latom probalkozik kikezdeni velem, de immunis vagyok, mert nem erzek iranta igazan.
2023. jún. 19. 14:34
 15/15 A kérdező kommentje:
12, azt mar átéltem máshol igen. Amikor erre rajottem akkor kezdtem a pszichologust. Azota sem ertem mi bajom volt a normlis sraccal, aki amugy meg mindig jarna velem, ha akarnam. Amugy eddig o volt a legjobb szoval agyalok rajta.
2023. jún. 19. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!