Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tarsasag fule hallatara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tarsasag fule hallatara flortolsz vkivel,akkor miert teszed? Prezstizs?(mert jo no) Hatalom? Mert tetszik? Mert meg akarod fektetni? Mi a celod a florttel?

Figyelt kérdés

Velem tobbszor tortent,h rendszeresen flortolt velem egy fiu egy tarsasagban es aztan kideritettem (….) ,h megse jovok be neki vagyis szexet nem akar. Nekem sose jott be,pedig jol nez ki es sok nonek bejon (o azt hiszi magarol,h fonyeremeny) de kivancsi lettem,mit kostolgat. 😂

Helyszin Bp.


Irhattok sztorikat ,eletkort,varosnevetstb.

Velemenyt a flortoles alkalmazasarol.

Kivancsi vagyok,hogy en vagyok lemaradva-e.

N



#A flort hasznalata
2023. jún. 21. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem lesz nektek, inceleknek sohasem barátnőtök, mert így gondolkodtok (persztízs, hatalom, megfektetés). :D
2023. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok.

Elég sok férfi van a társaságunkban.

Vannak olyanok akik heccből flörtölnek valakivel társaságban. Szóval nem akar az illetőtől semmit, de flörtöl vele mert lényegében szivatja. Tetszik neki ahogy elhiszi az adott nő hogy tényleg akar tőle valamit, vagy vicces neki ahogy a nő reagál rá stb

A lényeg hogy a pasi csak szórakozásból csinálja.

És van aki szintén flörtöl társaságban és komolyan is gondolja, nem zavarja ha mások is látják hallják ahogy flörtöl a növel és bárki tudomást szerez arról,hogy tetszik neki az adott illeto

Egyébként szerintem észre lehet venni ki az aki hobbiból, szórakozásból stb flörtöl és ki az aki komolyan gondolja.

Persze vannak akiknek nem tűnik fel stb.

De kB ennyi a lényeg

Ez nem csak férfi szokás amúgy, a nők is ugyanúgy flörtölnek társaságban a bátrabbak persze, és ott is van aki csak cukkol vele egy adott pasit és csak jót szórakozik rajta és ott is van aki tényleg komolyan gondolja.

30/N

2023. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerek olyan embert aki ugyanúgy flörtölget a 60éves kolléganővel mint a csinos 25évessel társaságban is.

ilyen a humora.

de ez a nők számára is egyértelmű hogy csak poén, senki nem gondol bele többet.

legalábbis a viselkedésük alapján

2023. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csinos no vagyok,sokat jarok bulizni. Alapbol flortolos a stilusom.
2023. jún. 21. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!