Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátság, vagy ő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátság, vagy ő már többet akar?

Figyelt kérdés

Több mint 20 éve ismerjük egymást. Személyesen nagyon ritkán találkozunk, mivel ő házas volt, néhány hete vált el. Ugyanabban a városban élünk. Tegnap rámírt, hogy elköltözött a volt feleségétől, vissza a szüleihez, akik most nyaralni vannak. Írta, hogy valamelyik nap menjek el hozzá, vigyek kaját és nézünk egy filmet.

Őszintén szólva nekem ehhez semmi kedvem, olyan érzésem van, hogy most csak azért vesz elő, mert éppen nincs más.

Nem miattam váltak el, a felesége talált másik pasit.

Régen is ritkán találkoztunk személyesen, azért furcsa ez most. Próbáltam kifogásokat találni, rá is kérdezett, hogy azt gondolom, hogy szexet akar. Igazából tényleg azt gondolom. Azóta nem ír, valószínűleg megsértődött. Előtte naponta többször hívott is telefonon, erre sem nagyon volt példa azelőtt. Meg ez a vigyek kaját, olyan pofátlannak érzem ezt is.


2023. jún. 24. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Az tényleg pofátlan. Mert az is más, ha ő főz, s mondja vigyél italt, de ez így???
2023. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg dugni akart, nincs mit szépíteni.
2023. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A exfelesége volt ilyen, hogy parancsba adta neki mindig, hogy mikor mit csináljon, mit vegyen. Önálló gondolata nem volt eddig. Úgy látszik átvette teljesen ezt a stílust tőle.
2023. jún. 24. 17:53
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Szard le, ne is tartsd vele a kapcsolatot, most csak amolyan lyuk lennél aztán meg dobna más miatt, de lehet melletted simán másokkal is kettyintene. Ráadásul bunkó paraszt. Tényleg szard le.
2023. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Azért kellesz mert nincs más. Hülyére vesz csak. Az meg hogy te vigyél kaját.... Tiszta szégyen. Férfiként írom ezt....
2023. jún. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak unatkozik/nincs most más neki jelenleg, aki elérhető lenne.
2023. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Meg is sértődött, amiért nemet mondtam.
2023. jún. 26. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert biztosra vette hogy ugrasz másrészt eléggé önhitt is gondolom plusz az ego is sérült. Beteg fazon lehet ugyanúgy mint akibe én is botlottam. Ő is meg van sértődve amiért eltoltam magamtól
2023. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Őszintén szólva nekem ehhez semmi kedvem" - Ezt meg is írtad neki. Akkor most tiszta a helyzet.
2023. jún. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!