Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan reagálna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan reagálna egy ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Már most elmondom, hogy semmi ilyen nem történt velem. A párom legjobb barátja mesélte, akiről most szó lesz.


Szóval a történetben adott, egy 29 éves orvos srác. Kb 5 évig nem volt kapcsolata mivel lekötötte a munka, meg gondolom minden más is. Na de tegnap hazavitt egy lányt. Már együtt vannak egy ideje és hát be akarta mutatni a szüleinek a srác. A lány egy kedves, aranyos borzasztó szerethető személyiség. Párszor iszogattunk, meg elmentünk kávézni. Tényleg nagyon imádom a lányt.

Na de a srác anyja kiakadt azon, hogy túlsúlyos és hogy a fiának orvosként nem kellene ezt az életmódot támogatnia. Mindezt a lány előtt tette, aki rosszul viselte és elsírta magát. Az anyja bocsánatot kért meg mentegetőzött, hogy nehéz napja volt. Meg is lett bocsátva az egész. Elkezdtek ebédelni és a desszertnél közölte a nő, hogy túl édes a süti és hogy hozhat a lánynak egy almát ha szeretné.

Na most ott tartunk, hogy a srác teljesen ki van akadva ezen. Amit megértek.

Szerintetek?


2023. jún. 25. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Az volt a kérdés, hogy a lány helyében mit mondtál/tettél volna."

Minden bizonnyal távoztam volna a helyszínről.


"Nem kell ez a család."

Én pedig nem azok alapján ítélek meg (és szeretek, vagy nem szeretek valakit), hogy milyenek azok az emberek, akiket nem ő válogatott maga köré.

Az persze már egy másik kérdés, hogy a másik fél hogy viselkedett? Kiállt-e értem?

2023. jún. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!