Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan reagálna egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan reagálna egy ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Már most elmondom, hogy semmi ilyen nem történt velem. A párom legjobb barátja mesélte, akiről most szó lesz.


Szóval a történetben adott, egy 29 éves orvos srác. Kb 5 évig nem volt kapcsolata mivel lekötötte a munka, meg gondolom minden más is. Na de tegnap hazavitt egy lányt. Már együtt vannak egy ideje és hát be akarta mutatni a szüleinek a srác. A lány egy kedves, aranyos borzasztó szerethető személyiség. Párszor iszogattunk, meg elmentünk kávézni. Tényleg nagyon imádom a lányt.

Na de a srác anyja kiakadt azon, hogy túlsúlyos és hogy a fiának orvosként nem kellene ezt az életmódot támogatnia. Mindezt a lány előtt tette, aki rosszul viselte és elsírta magát. Az anyja bocsánatot kért meg mentegetőzött, hogy nehéz napja volt. Meg is lett bocsátva az egész. Elkezdtek ebédelni és a desszertnél közölte a nő, hogy túl édes a süti és hogy hozhat a lánynak egy almát ha szeretné.

Na most ott tartunk, hogy a srác teljesen ki van akadva ezen. Amit megértek.

Szerintetek?


2023. jún. 25. 19:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

#10 oké, vettem az adást 🤷

De minek foglalkozol a párod legjobb barátjának a nőjével, anyjával (esetleg a szomszédja sógornőjével, másodunokatestvérével meg a macskájával)?

Bunkó volt a kedves mama? (Már ha megtörtént ez az almás sztori.) Az volt. Magadtól nem tudod? Akkor itt a válasz. Bunkó volt. Ez tényleg kérdés?

2023. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

De nem az volt a kérdés.🤷‍♀️


Az volt a kérdés, hogy a lány helyében mit mondtál/tettél volna. 😂


Elolvastad rendesen ezt a kérdést? 🙄

2023. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Ja oké. A lány helyében? Ott abban a minutumban ahogy megaláznak, nem elsírom magam hanem emelt fővel távozom és közlöm a vélhetően utánam szaladó "ne szívd mellre anyám ilyen" orvos fiúcskámmal hogy itt a vége fuss el véle. Az almáig-desszertig el sem jutottunk volna.
2023. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Ebben van valami, de ha szereted a párod és ő is téged és szólt az anyjának, akkor miért szakítanál? Mennyi nő nem jön ki az "anyóssal" és ritkán, vagy egyáltalán nem találkoznak, de a párkapcsolatuk, házasságuk rendben van? Nagyon sok.
2023. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%

#14 nekem nem kéne ilyen anyós,

ilyen nagymama a gyerekeimnek. Nyúlcipő. Nem kell ez a család.

2023. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én is felálltam volna és jeleztem volna, hogy így még soha nem aláztak meg, pláne vendégségben. A továbbiakban ebben nem kívánok részt venni. Majd otthagytam volna a vacsoraaszalt és taxi, haza….:(

Nem csodálom, hogy a srácnak évekig nem volt barátnője:( ilyen nárcisztikus szülők mellett…

2023. jún. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Annál is inkább, hogy egy fogyókúra összerakásának nem ez a módja!! Nem így, hogy beleesünk és uccu neki.

Te is elküldhetted volna pszichiáterhez, hogy a határokat és a konvenciókat nem ismeri fel…

2023. jún. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

A mama negyszemkozt beszeljen a dagat kislannyal,mert mas elott mondani a dagadtsagarol megslazo.


Amugy meg a mama nem ert a dietahoz. Fozzon kulon a kislanynak fogyokuras kajakat es naponta tovabbitsa neki az egesz napos etkezrst,ha segitsni akar a kislanynak.


Amugy hany cm es hany kg? Nem az van,h egy nagymellu nyagyceneku darazsdereku csinos csaj,akire a mama irigykedik?


Kep nelkul nem lehet eldonteni,h tenyleg csunyan nez ki a csaj vagy csak irigyseg.


Az orvos stb ertelmisegi korokben az dlol deszka hatul lec nok a menok. A fiu nyilvanvaloan lazad a konvenciok ellen ,h ilyet valasztott.


En pl direkt dokat ettem,az apam mindig teljesen ki volt borulva tole. :D

2023. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Megköszönném a vendéglatást avval együtt, hogy többé nem fogunk találkozni, és abban a pillanatban távoznék. Többet pedig nem mennék oda.
2023. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, már csak azért is, mert 100%-ig kizárt, hogy hasonló megtörténjen. Anyám ennél nagyságrendekkel értelmesebb, és ép értékrendje van. (Azzal meg pláne tisztában van, hogy egy ember elfogadása, és egy jelenség támogatása távolról sem ugyanaz.)

De ha netán mégis hasonló történne, ott helyben távoznánk, és többet feléjük sem néznénk.

2023. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!