Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sose volt még barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose volt még barátnőm. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok, lassan 16 és sose volt még barátnőm. Jó, tudom most mi játszódik le az olvasók fejében. "hogy még fiatal vagyok ehhez meg még nem is kell barátnő ennyi idősen." Nem tudom ki, hogy gondolja szerintem nem így van. Már rengeteg ismerősömnek volt barátnője, nem is 1. És néha elég cikinek érzem amikor megkérdik hogy volt-e már barátnőm vagy csókolóztam-e már és azt kell rá válaszolnom hogy nem. Sokan ekkor kiröhögnek, mások meg megsajnálnak. Nem tudom mér nem találok olyan lányt aki vonzódik hozzám és én is hozzá. Általában gyakran kimozdulok otthonról, haverokkal, stb. Disco-ba nem szoktam járni, főként mert az ismerőseim közül se megy senki. Nincs nagy haveri köröm se. Átlagosan 2-3 emberrel szoktam kimozdulni otthonról. Lánnyal szinte sose szoktam együtt lenni. Volt olyan eset amikor egy-két lánnyal randiztam, de abból se lett semmi. Nem mondhatnám magam visszahúzódónak, hamar be tudok illeszkedni és a barátkozással sincs bajom. Csak a "csajozás" az amit úgymond egyszerűen nem tudok jól csinálni. Ez az én véleményem, biztos van olyan aki azért ezt máshogy gondolja. Most nem azért mondom el ezeket hogy sajnáltassam magam. Hanem hogy válaszokat, tanácsokat kapjak arra, hogy mit tegyek ahhoz hogy el is érjek valamit a "csajozás" terén.
2010. okt. 12. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
aha hát köszönjük Emese...és ha valakinek nem jön be ez a módszer? esetleg tudnál ajánlani mást?
2010. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi(értelmes)válaszokat! :)
2010. okt. 12. 20:25
 13/15 anonim ***** válasza:
Megis milyen modszert akarsz meg? Azt irtam, keresse a lanyok tarsasagat. Masik modszer, hogy ne keresse? Akkor nem lesz csaja a budos eletben, es 3 ev mulva jon a kovetkezo kerdes, h 18 evesen szuz, se csok, se kapcsolat, elmenjen-e kurv.zni.
2010. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudja más aki nem is ismer, h mi a baj veled?Nézz magadbe és biztos rájössz vagy kérdezz egy ismerőst!
2010. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úristen 15 vagy!!! 9 évvel vagyok nálad idősebb! Fél éve pont olyan voltam mint Te, azóta 1 csajjal barátilag találkoztam, amiből már 2. alkalommal lett valami, a smárolás szintjén, aztán össz 4 csajjal randiztam , ebből egyik lánnyal, 4 hónapig randiztunk, 2 hétig jártunk.

Ma pedig az 5. csajjal fogok randizni életemben, aki kb. rajong értem, a legnagyobb dolog amitől félek, zavarná, hogy én ilyen befelé forduló, "magányos" ember vagyok. Önbizalmam több lett, de sokat kell még dolgoznom rajta!


Ha a társaid cikiznek, szard le őket, az a gáz, hogy cikinek érzed, hogy még "mindig" nincs barátnőd.


Én nem pont olyan vagyok mint te, nem vagyok beilleszkedő típus, nem vagyok túl társasági se, eddig csak társkeresőn ismerkedtem, de ha lennének barátaim, és úgy ismernék meg egy csajt úgy is menne szerintem minden. Bár én is gyűlölöm a dizsit, mégis van egy "potenciális baráti köröm" ha akarnám, sok barátot szerezhetnék, de ők sokkal kimozdulóbbak, mint én, és ez hogy zavarna picit. Alkohol, pia, részegség, hajnalig buli, ilyen emberekkel tudnék sajna csak barátkozni, akikkel nemigen akarok.


Csajozás alatt mit értesz? Hosszútávú kapcsolat (barátnő) vagy futó jellegű (kaland)? Ez elég fontos. Amúgy szerintem ezer lehetőség van neked, mivel te gondolom gimibe jársz ahol hemzsegnek a lányok. Találj valami kamu indokot hogy beszélj velük (elkérhetem a jegyzeted? odaadnád a tollad, le kell írjak valamit...)


Aztán indulj el, Te kezdeméynezz, beszélgess mondjuk egyedül egy lánnyal hosszasan hozz fel vmi témát ami tuti érdekelné, és hagyd őt beszélni, a lányok imádják, ha aktívan hallgatják őket.


Én anno a gimimben láttam egy srácot meg egy csajt akik kezdetben elmentek egymás mellett de aztán a folyosóablaknál elkezdtek beszélgetni egymással, egyre többet és többet a hetek során, aztán pár hét múlva már smároltak ugyanott. :D


A lényeg, hogy ne akarj más lenni mint ami vagy, légy büszke magadra, és legyél laza, beszélj egy csajjal úgy, mintha a 8 éves unokahúgoddal beszélnél! (Ezt egy profi csajozótól tudom:D) Hajrá!

2013. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!