Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában a fiúk tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a fiúk tényleg erre buknak?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy manapság az tetszik a fiúknak, ha egy csaj iszik, cigizik, rámenős, nyomul, és mindenkivel smárol pl egy buliban. Azok a lányok a népszerűbbek, akik pl kiírják facebookra, hogy annyira berúgtak, hogy nem is emlékeznek semmire, és ez tetszik a fiúknak.Szerintem ez undorító, és nem találok ebben semmi jót, és aki nem ilyen csaj (mint pl én) azokat lúzereknek nézik.

17L


2010. okt. 12. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
:O
2010. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én nem...én ellenkezőleg gondolom...nem nézem "lúzernek",az olyan lányokat mint te...az olyanokat nézem lúzernek és szánalmasnak,akik isznak, cigiznek,stb... 15/F
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom az olyan lányokat akik ezt művelik.
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van azokban a lányokban akik ilyeneket csinálnak a fiúk megtalálják önmagukat és ez tetszik a lányban.
2010. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A satureszeg csajokban az a jo, hogy konnyu megfektetni oket, utana meg nem emlekszik semmire.

Ne aggodj, nem vagy luzer. Neha nem art, ha elengeded magad, bulizol, hogy lassak az emberek, hogy felszabadult, kozvetlen vagy. Konnyeben alakulhat ki kapcsolat a fiukkal. Persze mertekkel bulizz;)

2010. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Sajnos így van, de sztem sem ez a jó.. Van olyan ismerősöm, aki így él, egyéjszakásra lenne csávója, de 22 évesen még egy komolyabb pasija sem volt, és nem tartom vmi sokra.


20F

2010. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem annál nincs undorítóbb ha egy lány részeg vagy cigizik, vagy egyszerre. Szerintem a berúgás az mindig is férfias dolog volt/lesz. De ez egyéni vélemény :P


17/f

2010. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem ott van a probléma, bulizom is, sőt inni is szoktam csak épp mértékkel:Dviszont többen néztek le, mert nem cigizek (amit amúgy ha akarnék se tehetnék) csak nekem fura, hogy ez jön be a fiúknak, és nem csak egy estére.
2010. okt. 12. 19:55
 9/15 anonim ***** válasza:

Kemény általánosítás.


Okok: Ha leisszák magukat általában könnyebb rávenni dolgokra, így kevesebb kockázattal jár. A Diszkós j eseményeken, általában a külső dominál, szóval aki jobban néz ki, az 3p után már smárolhat. De ezek a kapcsolatok nem hosszú életűek, mert a sexi külső mögött nem tudod mit rejt, így általában 1 éjszakától mérve általában max 2 hétig terjed.


Én pl. félévenként járok discoba, és jobban szeretem megismerni az illetőt, hogy kivel vagyok, mint hogy lyukra játszak.

2010. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Akiknek gyerekes a felfogásuk annak ilyenek jönnek be.
2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!