Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már mással vagyok,de kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már mással vagyok,de kívánom folyamatosan az exem?Miért van ez?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk,én már mással vagyok A szexuális éltünk jó,de az exemet folyamatosan kívánom.Érzelmeim már nincsenek már,de a testiség hiányzik vele.Tudom,hogy neki is velem.Már már szenvedek sokszor,mert a kapcsolatunk ugyan nem működött a szex annál inkább és tudom,hogy a mostani párommal nagyon nem lenne fair a dolog,ha szeyelnék vele.Ugyan akkor folyamatosan ott van bennem.Miért van ez?Mit lehet tenni ilyen esetben?
2023. jún. 30. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Egy éve? Beszéltetek, találkoztatok szakítás óta? Mert akkor inkább onnan számold, hogy vége, amikor utoljára kontaktáltatok.


Nem vagy szerelmes. Nekem volt egy barátság exktrákkal kapcsolatom, ahol a srác kva jó volt az ágyban, mert a kapcsolatunk összes energiáját a szexbe fektette, úgy könnyű mondjuk :D És én is azt gondoltam, hogy na ő az etalon, olyan magasra tette a mércét, hogy senkivel nem fogok még egy ilyen jót dugni. Az első két sráccal, akikkel utána jártam, pontosan ez is volt. Az egyik ráadásul szűz és gátlásos volt, ő nem is akart szexelni, kézimunkáig jutottunk, mert húzta halasztotta volna, nem is volt hosszú kapcsolat. Utána egyből mentem is egy jót kefélni az előzőhöz, mert hiányzott, ki voltam éhezve. Aztán jött egy másik srác, vele szexeltem, de ő az a tipikus "nagyon jó pasi vagyok, így nem kell jól teljesítenem az ágyban" kategória volt, úgyhogy vele olyan okés volt a szex, mert volt orgazmusom, meg sokáig bírta, de nem volt kifejezetten jó. Persze, hogy a barátság extrákkal kapcsolatomat tartottam a jobbnak. Majd szingli voltam megint és újra összejártunk. Egyik nap azt mondtam, hogy én többet nem fekszem le vele, mert én párkapcsolatot akarok és inkább abba az irányba mennék, nem érdekel, milyen a szex, nem akarom hozzá hasonlítgatni. Nem feküdtünk le 2 éve és nem beszéltünk 1 éve, mikor összejöttem a párommal. Nem is emlékszem, mi volt olyan jó azzal a sráccal, lényegtelen is, mert a páromba szerelmes vagyok és nagyon jó vele. Nem csak maga a szex, hanem mert szerelmes is vagyok belé és ez mindent felülír, ha a szerelmeddel szexelsz, akkor még egy közepes szex is a legjobb, hiszen vele vagy. Nekünk nem közepes van, hanem nagyon jó, de vele minden más is jó.


Ne álmodozz az exedről, vagy ha igen, akkor vele szexelj és a mostanit hagyd békén, mert ez is egyfajta megcsalás, amit most csinálsz.

2023. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bennem azért erősen felmerül a kérdés, hogy mennyire szereted a párod, ha mellette az exedet kívánod
2023. jún. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 az a baj, hogy nem mindenkinél fonódik így össze a szex és a szerelem (vagy összefonódik, de a másik irányba: nem annyira a szerelem tesz hozzá a szexhez, hanem inkább a szex tesz hozzá a szerelemhez).
2023. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lelkileg ettől még lehetsz teljesen szerelmes (sőt valaki ezzel boldogan elvan, hogy bár testileg nincs annyira rákattanva, de lelkileg nagyon szereti), de kérdező, neked egyértelműen fontos a testi rész is, sok más emberhez hasonlóan

ha amúgy egy jó kapcsolatról van szó, akkor először is nagyon alaposan és őszintén átgondolnám, mi volt meg az exemmel, és mi nincs meg a párommal. aztán, hogy miként lehetne a hiányzó dolgokat átültetni a gyakorlatban, megélni a párommal is. ha meg tényleg nem akar működni a dolog, akkor mindenkinek jobb külön utakon folytatni olyan emberrel, akivel valóban megvan a kémia.

2023. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg van a kémia a mostani párommal és a szex is jó,félre értitek,de pont ez az,hogy ennek ellenére is kívánom az exem.Az exemmel mint két ember nem igazán tudtunk jól együtt élni,de a közös programok és a szex az viszont nagyon jó volt.
2023. jún. 30. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
az nem elég, hogy a mostani pároddal jónak mondható a szex. olyan szexuális élet kell, ami mellett nem kívánod egyfolytában, már lelki szenvedést okozó mértékben az exedet.
2023. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ma 15:32


Igen ez igaz,valóban olyan sex kell,ami mellett eszembe se jut az exemmel szexelni.

2023. jún. 30. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez a kapcsolat bukó...
2023. jún. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!