Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen szakított velem, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen szakított velem, az okát se mondta meg, mit tehetnék? Ebbe bele fogok roppanni.

Figyelt kérdés
Tök jó volt minden, nem is vettem észre változást, ugyanúgy elhülyültünk, nevetgéltünk együtt, a szex is jó volt. Csütörtökön még azt mondta amikor vettünk egy képkeretet, hogy én vagyok a családja, péntektől nyaraltunk, hétfő este jöttünk haza, majd szerdán összepakolt és elment. Az okot se mondta meg, hiába kérdeztem. Csak arra jöttem haza, hogy pakol.
2023. jún. 30. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Kiosztotta a szeretője, hogy mit nyaralgat, meg viháncol húzzon el onnan :D
2023. jún. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Valami fontosat nem vettél észre, lehet, hogy már régóta.

Örülj, hogy volt. Lépj tovább.

2023. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Mióta voltatok együtt?
2023. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a hirtelen jött szakítás tényleg nagyon megviseli az embert. Nem voltak előjelek? Veszekedés, összezörrenés, bármi?
2023. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
#2 Ez aztán nagy tanács
2023. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2

Látom, te még nem voltál sose szerelmes.

2023. jún. 30. 18:02
 7/17 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem. Tök jó élményeink voltak, sokszor mentünk közös programra, nem is veszekedtünk sokat, és kis pici dolgokon veszekedtünk. Azon a csütörtöki napon is az volt, hogy találtam egy family-s képkeretet, és kérdeztem, hogy nem akar az anyukájáról meg a keresztfiáról beletenni képet (nagyon nagy képkeret volt, volt benne bőven hely), erre mondta, hogy nem, mert már én vagyok a családja. Aztán egy hét után meg elcuccol...


Különösebben nem volt baj, a nyaralás is jól sikerült, sok szexszel, nem tudom, hogy hol csúszhatott el a dolog. Előtte is jó volt, többször visszajátszottam magamban a dolgokat. Még csak nem is sejtettem semmit,azt hittem minden rendben van.


Az utolsó összekapásunk is jóval a szakítás előtt volt: nem értek a műszaki dolgokhoz (ő igen), és be kellett szerezni valamit, aztán azt akartam, hogy ő menjen, és ezen összevitatkoztunk, hogy legyek már kicsit önállóbb. Veszekedésnek nem mondanám.

2023. jún. 30. 18:11
 8/17 A kérdező kommentje:
22 és 23 (1,5 éve)
2023. jún. 30. 18:12
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Csak neked volt hirtelen, ő készült rá már nyaralás előtt.

Valószínűleg csak a kétkedését próbálta elaltatni evvel a megjegyzéssel, hogy a családja lennél, vagy kíváncsi volt rá, hogy hangzik, de úgy látszik, nem jött neki be, valószínűleg komolyan se gondolta.

2023. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Ő a nő? Akkor nincs válasz. Nem is lesz. A nőknek mindig igaza van, főleg ezen az oldalon.
2023. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!