Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya szakítás után mindenhol letiltott és előtte azt írta soha többé ne keressem akkor miért oldott fel egy hónap múlva?

Figyelt kérdés

Miért oldott fel mindenhol hirtelen?


Tudom, hogy soha nem fog keresni, mert tudja hogy semmi jó nem sülne ki belőle meg egyébként is borzasztóan flegma és gyáva, de ezen akkor is meglepődtem.


Ha valakinek azt írom, hogy soha többé ne keress, akkor soha nem oldanám fel és a létezéséről sem vennék tudomást. Túllépnék gyorsan rajta úgy, hogy el is felejteném, hogy egyáltalán tiltva van.



2023. júl. 4. 08:21
1 2 3 4 5
 11/41 NTBS ***** válasza:
56%
Hirtelen tiltott, utólag megbánta!
2023. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Na…közben közös ismerősöktől (barátnők, családtagok) hallom, hogy sírdogál és full kivan, megbánta😂😂😂

Egyre jobb, élvezem🤣


Egye meg amit főzött, rohadék manipulátor!

Lehet, hogy szép kívül (még), na de belül… nem csodálom, hogy senki nem marad mellette! Csődöt mondott az élete!

2023. júl. 6. 08:06
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívat, se nem gondol semmit, egyszerűen kíváncsi hogy majd miket fogsz posztolni. Ennyi.
2023. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nem látja a posztokat, mert tiltásnál automatikusan törlődik az ismerősök közül. Újra be kéne jelölnie, de nem fog, de ne is!!
2023. júl. 6. 09:51
 15/41 anonim ***** válasza:
75%
#1 vagyok, Durva, hogy le lettem pontozva, de végül nekem lett igazam! Végül innen is látszik, hogy mennyit értek valójában, és mennyit tudtok arról, hogy mi játszódik le egy nőben ilyenkor. Pffff No comment
2023. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Ne nekem szólogassál be, én tőlem zöldet kaptál! Nagyon nagy hülyeségeket írtak, igen, végül neked lett igazad! Olyanokat irtak, hogy elérte a célját, hogy foglalkozom vele, miközben ő nem foglalkozott velem, akkor minek oldott fel? Loool😆😆😆😆, dehát a kettő üti egymást, de ne várj sokat, az átlag IQ ebben a kategóriában nem sok, ez volt az első és utolsó kérdésem!
2023. júl. 7. 09:14
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ha rossz ember, akkor ne foglalkozz vele egyáltalán, hadd bánkódjon, vagy haragudjon csak ő. 😂
2023. júl. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
Egyszer úgy megsértődött rám egy srác, akivel ismerkedtünk, hogy mondat közepén letiltott facebookon. Aztán pár óra múlva bejelölt, de a messengeres tiltást meghagyta. Visszajelöltem kíváncsiságból, mi lesz. Még vagy 2 hétig ez volt, aztán jött egy üzi, hogy feloldott, de soha többé nem akar velem beszélni, ezt tartsam tiszteletben. Oké, elolvastam, nem reagáltam. Aztán pár óra múlva jött a panasz, hogy mennyire megbántottam, milyen köcsög vagyok, pedig kedvelt, de erre nincs szüksége stb. Végül pedig ő pedálozott, hogy beszélgessünk tovább 😆 Ennyit a tiltogatásokról...
2023. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyan verziót is (egy nőtől), hogy a tiltás igazából nem jelent semmit (főleg ha hirtelen felindulás), mert ha igazán szereted írsz neki e-mailt vagy felkeresed személyesen is. Naaa..mondom melyik pincsi csinál ilyet?
2023. júl. 19. 12:53
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is tilt-felold, sír, stb.

Ennek már vége.

A helyedben elmennék nyaralni a haverokkal, lazítani, nem foglalkoznék vele semmilyen vonatkozásban. Az élet megy tovább. Nyár van, tele titkokkal, élményekkel. Vágj bele!

2023. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!