Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnya szakítás után mindenhol letiltott és előtte azt írta soha többé ne keressem akkor miért oldott fel egy hónap múlva?

Figyelt kérdés

Miért oldott fel mindenhol hirtelen?


Tudom, hogy soha nem fog keresni, mert tudja hogy semmi jó nem sülne ki belőle meg egyébként is borzasztóan flegma és gyáva, de ezen akkor is meglepődtem.


Ha valakinek azt írom, hogy soha többé ne keress, akkor soha nem oldanám fel és a létezéséről sem vennék tudomást. Túllépnék gyorsan rajta úgy, hogy el is felejteném, hogy egyáltalán tiltva van.



2023. júl. 4. 08:21
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
De te csak úgy tudtad hogy feloldott, ha nap mint nap ránéztél tiltás után a levelezésre, nem?
2023. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Milyen levelezésre?

Facebookon feljött az ismerős ajánlások közé, utána lecsekkoltam és mindenhol feloldott. Messengeren és Insta-n is.

2023. júl. 26. 16:33
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
A lényegen, hogy szakitottatok, ez az egész mit sem változtat. Miért is ne lehetne szomorú, akár sírhat is. Attól még szakítottatok.
2023. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Most cserébe tiltsd le te.


Csak a töltött káposzta jó többször felmelegítve.

A szakítás legyen teljes körű és végleges.


Különben egy helyben tapicskolsz, nem tudsz kilépni, normális, harmonikus életet élni.

jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk a kérdezőt én is tiltanám de fel se oldanám mert borzasztóan rosszindulatú.
jan. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Hizelegne neki ha keresned, esetleg ujra elkuldhetne a busba persze.

Ha csak kivancsisagbol szeretne a profilodat nezegetni, lenne annyi esze, hogy masik fiokbol tegye.

jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Huh…most látom hogy véletlen kiemeltem ejszaka🤭Pedig csak vissza akartam olvasni a válaszaim és a kérdést😂
jan. 2. 07:13
 28/41 anonim ***** válasza:
Ne láss ebbe sokat. Letiltott mert haragudott azóta simán megbocsájthatott és elengedte a dolgot. Szerintem lesz@rja hogy mi van veled csak nem akar ebbe semmilyen energiát nyomni még a haragot sem.
jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:

Nem foglalkozom vele, teljesen mindegy mit érez, haragot, vagy elengedett, vagy szomorú vagy megbocsájtott nem érdekel. Kb. mintha ha halott lenne számomra. Úgy sem lesz ebből már semmi. Ha egész életében világfájdalmat érezne, akkor sem érdekelne, mert nem történik semmilyen reakció a részéről irányomban. Soha többé nem fogunk találkozni (remélhetőleg). Egy az egybe ugyanaz történt, amit leírtam. Nagyon gyáva és flegma alak. Innentől kezdve teljesen irreleváns, hogy mi van. Azóta nem láttam, nem is érdekel. Véletlen sikerült kiemelnem a kérdést. Találjon nálam jobbat, sok sikert neki!


A másik válaszoló (valószínűleg lánynak) meg hogy nem vagyok rosszindulatú, fogalmad nincs mi történt. De természetesen te az utolsó rohadékkal is "terézanya" vagy. Gratulálok, én félig délolasz vagyok, nagyon más a vérmérsékletem és pörgök ezerrel. Nagyon tudok szeretni és nagyon tudok utálni. Ez van. ÉN nem vagyok olyan, mint a magyarok többsége, nemtörődöm szenvedélytelen mulya. Sajnálom.

jan. 2. 12:08
 30/41 anonim ***** válasza:
25%

“ elengedte a dolgot. Szerintem lesz@rja hogy mi van veled”


Ez fix, hogy nem igaz! Csak az mond ilyet, aki nem tudja hogy működik egy nő!! Ha tényleg meg fogsz egy nőt és valamikor bármilyen szempontból különleges voltál neki, onnantól kezdve élete végéig gondolni fog rád!!

Húgom is állandóan azt mondta nem érdekli és elengedte, letiltotta, kibeszélte a barátnőivel hogy mekkora egy rohadék disznó stb., közben meg a Holdról is látszott rajta, hogy minden egyes másodpercben megpusztul belül és amikor a kiszemelt eljegyzett egy másik lányt pár hét múlva majd meghalt a sírástól és hogy ő megakar halni, a mai napig emlegeti, pedig ott a végén egymás torkának estek, tiltás, rendőrség minden volt.

Ne keress a nőkben logikát !!! A szívnek nem tudnak parancsolni

jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!