Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem erre az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem erre az exem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy elég közel dolgozunk egymáshoz az exemmel. Munka után rendszeresen látom a munkahelyem előtt hazafelé tartani, ami elég szar érzés, mert még vannak iránta érzéseim és ő szakított velem kb. fél éve. Azóta nem is beszéltünk, nem is szeretnék, de minden egyes ilyen alkalom napokra visszavet a továbblépésben.


A kérdésem az, hogy megkérhetem rá írásban, hogy az út másik oldalán menjen haza? Nyilván eszemben sincs korlátozni a szabad mozgásában, nem is baszogatni akarom, csak nem akarom látni. Neki amúgy ez nem lenne kerülő, amúgy is abban az oldalban lakik. Az sem nagyon opció, hogy máskor végezzek, mert időre megyek tovább munka után. Köszönöm szépen, ha valaki tud tanácsot adni.



2023. júl. 5. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Bármit kérhetsz, de minek. Ha nem ez fogja feltépni a sebeket, akkor majd más.
2023. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

😂😂😂


Nem. Menjél te arra.

2023. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak az a gond, hogy tudod, hogy ott megy a túl oldalt pont akkor. Ettől még ott lesz továbbra is fejedben és még át is fogsz lesni, hogy valóban.
2023. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem muszáj ám odanézni... De ha az út túloldalán fog menni, akkor is figyleni fogod pont úgy, ahogy most.

Egyébként ultragáz lenne:D

Inkább magadat kérd meg, hogy ne figyeld őt.

2023. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
És nem mindegy? Akkor meg a másik oldalon látod.
2023. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nevetséges lenne.
2023. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nemár, ez nagyon égő.
2023. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, tényleg elég cringe így visszaolvasva
2023. júl. 5. 17:30
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem te mész az út másik oldalán? Vagy más útvonalon.
2023. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon nevetnék, és elkönyvelném, nem baj, hogy nem vagyunk együtt többé :D
2023. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!