Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról? (angolul tudóknak)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=d8MbyBtjmyM


Női youtuber reagál egy női tiktok videóra.

Itt van ez a szegény nő, aki őszintén elmondja, hogy egy darab normális pasit sem talál, mert mindig csalódás éri.

A youtubeos csaj (nem férfi!) pedig "reagál" rá, vagyis inkább (persze pusztán empátiától vezérelve...) darabokra szedi, hogy szerinte miért "hülye" a tiktokos csaj és miért kéne lejjebb adnia az igényeiből... Tisztára ki vagyok akadva rajta.


Mi a véleményetek arról, hogy már nők is terjesztik ezeket az incel hülyeséget?



2023. júl. 5. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Courtney Ryanről lehet mondani dolgokat de azt h "incel dolgokat" terjesztene nem igazán.:D

Ha tőle kiakadsz akkor várj amíg a csaló Pearly Davis-szel vagy Billy Rae Brandt-tel találkozol, tőlük be is fogsz fosni.

2023. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

'Even seeing that some women are seeing the truth about their unrealistic expectations, double standards, etc, It was obvious to me that many more are willing to die on that hill than compromise. I don't know how long until the tide starts to shift back to reality, but change is slow, and we'll probably be seeing this stuff for the next decade. It's not a matter of "all women this or that" it's a culture and societal issue perpetuated by institutions like the media.'


Ez az egy kommentár szerintem reális, nemcsak a nőkre érvényes, hanem a férfiakra is egyébként, irreális elvárásokkal vannak tele sokan, de ők maguk sem tudják megugrani. Csak a külső fontos, a vonzalom aztán, hogy milyen ember egy ideig eltörpül, csak később vág vissza, hogy a jellemét idealizálta, bebeszélte saját magának.

Erről tehet a média, a sok hülye reklám, a sok propaganda, hogy szép, jó, okos vagy, megérdemled a legjobbat, ami nem lenne gond, hogy létezik, az a baj, hogy az emberek rosszul értelmezik nagyon sok esetben!

Ebből kijönni nem lehet, egyre rosszabb lesz, a világ pusztulásra van ítélve mindenfajta szempontból!

2023. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Áruld már el mi ebben az incel baromság.. figyelek.
2023. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

"irreális elvárásokkal vannak tele sokan, de ők maguk sem tudják megugrani"

Ez igaz de ez mindig is megvolt. Most komolyan jobb lenne életfogytig boldogtalannak lenni egy párral akit nem szeretsz, útálsz mint régen mikor a társadalmi nyomás mindenkit párba kényszerített? Szerintem ennek a alternatívája most a szingliség, ami mitől is rosszabb mint hányingerrel együtt lenni valakivel míg élek? Sokan eldöntik, hogy ez egy tévút de hadd döntse már el mindenki maga, hogy választ egy akárkit vagy vár az irreális elvárásaival élete végéig egyedül. Én nem látom a problémát.

2023. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A nő ugyanazt mondja, amit az incelek, csak talán kicsit burkoltabban adja elő. Ő is azt mondja, hogy a nők "irreális" elvárásaival van a gond. Egyrészt, szerintem nem irreális azt várni, hogy szeretve és tisztelve legyek, és szintén nem irreális hűséget várni. Emiatt panaszkodik a csaj is a videó elején. Ez volna irreális elvárás?

Ki nem mondja, de ebből már szinte következik, hogy akkor talán majd az incelekkel, meg a hasonló nyomikkal kéne ismerkednem... Hát hogyne. Akkor inkább egyedül.

2023. júl. 5. 19:44
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Te tudsz angolul amúgy? Mert nem ment át a videó ahogy nézem. Talán nézd meg megint és figyeld is mit mond, ne a saját dolgaidat képzeld bele.
2023. júl. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4



Ezt te gondolod így (én is amúgy), de sokan nem így gondolkodnak, ami azzal jár, hogy bár egyedülállók, mert hát nem kell senki, nem akad senki teljesen tönkremennek szex & társ nélkül!

Férfiakra különösen jellemző aka incelkék, akik valójában párkapcsolatot nem is akarnak, csak szexet, míg a femcelek pénzes+/jóképű pasit, akivel boldogan éldegélnek, viszont az figyelembe se veszi, vagy szexre egyszer/párszor jó, de annyi.

És erről tehet a média, régen is voltak emberek, akik vágytak a legjobbra és hoppon maradtak, de a mai világban a platformoknak, ilyen olyan cikkeknek stb jócskán benne van a keze. Rendesen az emberek elveszítik az eszüket és ez nemcsak a társkeresési problémákra érvényes hanem úgy amblokk sajnos lassan mindenre.


Igen, nem szükséges lejjebb adni az igényeket, csak mint írtam az a tré az egészben, hogy valaki szingliként képtelen működni...

2023. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

5



Hiába nem tetszik nagyon sok nő elvarasai az egekben vannak, olyan férfitól várna el huseget, tiszteletet, aki nem fogja neki azt soha megadni, mert vagy ösztönlény szinten ragadt le (különböző okok miatt, mint rossz családi minta, csalódás, éretlenség).


Hülye példa nagyon, de nekem az álompasim Alain Delon, lol. 😍


Ha még fiatal lenne és ott lennék a közelében bármennyire is tetszene maximum 1x lefeküdnék vele - természetesen én is tetszenék neki (:D), vagy kerülném, mint a leprást, mert hiába qrva jó pasas (volt), mint ember nem volt a toppon soha, de még hogyha lett is volna az az élet, amit élt nem nekem való.


Vagyis hiába vonzódsz te valakihez, hogyha nem illik hozzád, rossz ember, akkor miért ne adjam az igényeim olyan téren, hogy tetszik (mégha nem is annyira), de passzolunk, bele tudok szeretni?


Senki se azt mondja, hogy olyan emberrel jöjjön össze a másik, aki egyáltalán nem bejövős számára, de ha rögtön elutasítasz mindenkit csak mert nem a zsánered, akkor egyedül maradsz. Az is probléma, hogy a férfiak egy része tele vannak intő jelekkel és a nő nem veszi észre egyáltalán, vagy később és csalódik, nem bízik többet/nagyon nehezen bízik meg másban, őt is intő jelekkel tele látja és még esélyt sem ad.

A férfiak meg szintén tele vannak előítéletekkel, mint az anyagias és a "laza" kategória a nőkből aki már nem kell miután kiderült mennyire "laza" vagy odafigyel, hogy a nő ne húzza le anyagilag még egy kicsit se, valamint érzéketlen, féltékeny, mert már eleget csalódott.

Mindkettő nem hibás abban, hogy ilyen szinten vannak problémák társkeresés és párkapcsolat/házasság terén.

És sajnos ez csak rosszabb lesz. :/

2023. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
#5: "szeretve és tisztelve legyek" a videoban szereplo lany pont, hogy nem volt szeretve es tisztelve, mert sajat maga szerint is rosszul valasztott. Nezd ujra egy párszor, ha nem erted mirol volt szo.
2023. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Irreális elvárás... most tornázzuk fel egy szintre az urak elvárásaival, akiknek eddig kb lóphaszt sem kellett csinálniuk - emiatt megy itt a rinya éjjel-nappal.
2023. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!