Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fiúk akiknek a kórosan vékony lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Egyik nap beszélgettük hogy sok filmben stb miért raknak be iszonyatosan vékony csajokat, van akinek bejön ha full kivan a bordájuk,medencecsontjuk a barátnőjüknek? Pl ezekre gondolok

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

.

[link]

A húgom anorexiás és ezekre néz fel,még a médiában is ezt tolják holott mondtam neki,hogy a fiúknak tényleg nem jön ez be és sokkal szebb egy lány ha van rajta mit fogni, pl nekem Madison Beer számít gyönyörűnek vagy Miley Cyrus fiatalon. Nyilván tudom hogy az anorexia ennél bonyolultabb,de akkor sem értem miért tolják ezeket a lányokat akiknek kiderült utólag hogy háromnegyede testképzavaros

[link]

.

[link]

.

[link]

Ők pl normális,vékony és szép nők.


2023. júl. 5. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Az utolsó három képen NEM vékony nök vannak.

Az elsö képsorozatból is legfeljebb kettö az, aki vetegesen sovány, a többi csak vékony alkat.

2023. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ha ez neked nem vékony mi az? konkrét meg lehet számolni a bordáikat
2023. júl. 5. 20:29
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

176 cmhez 45 kg vagyok

szval az anorexiás jelzőt rendszeresen megkaptam, ennek ellenére sosem kellett félnem hogy nem jut nekem pasi, nem feltétlen van valakinek jobb feneke, melle, ez genetika is, nekem azok relativ vannak, legalabbis magamhoz kepest

2023. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy ki mennyire formás nem testsúly kérdés.
2023. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

3-as, biztosan hazudik, mert ha valóban ennyi lenne a súlya, akkor a kórházban lenne szondán :D


Voltam 166 cm-hez 35 kiló és majdnem belehaltam.

2023. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tesóm 160 centivel és 38 kgval is kórházban van, szerintem biztosan nem igaz
2023. júl. 5. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
#5 várom az üzeneted szívesen hogy elhidd, 3 hónapja hordtam ki egy gyereket, nyugi nem haldoklok 😂😂😂
2023. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a kérdezőnek is dobok szívesen, csak instát adjatok lehetőleg, képfeltöltős dolgokhoz semmi idegzetem
2023. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Vannak, sok perverz van.
2023. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek, nagyon is bejönnek.
2023. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!