Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostival mennék wellness...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival mennék wellness hétvégére, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Egyedülálló pasi vagyok, gondoltam elhívok egy fizetős hölgyet. Fizetek mindent neki. Valaki csinálta mar? Milyen volt?
2023. júl. 9. 13:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hirdetést, h partnert keresel erre az időszakra ilyen meg ilyen feltételek mellett. Tuti lesz jelentkező. Férjemet egyszer egy hétig hivogatták lelkes hölgyikék, h ők akkor mennének vele Egyiptomba, mert valaki elírta telszámát a partnerkereső hirdetésben és nagyon szomorúak voltak, mikor kiderült, h nem lehet elérni a maganyos egyiptomi utazót...
2023. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
31es jó ötlet: írtam egy útitárs kereső csoportba. Egyelőre senki nem jelentkezett. Lehet mert nem raktam ki a profilromra képet a kigyúrt felsőtestemről :) Szerintem a férjedet valamelyik haverja szivatta meg... nem?
2023. júl. 11. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!