Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha tetszik az anyósom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha tetszik az anyósom?

Figyelt kérdés

24éves férfi vagyok.

A panelomtól kb 3-4utcára(5-600méterre)van egy kis bolt,ahol van egy kb 2hónapja melozó lány.

A csaj 21-2éves,ahogy megláttam őt természetesen elsőre kezdeményeztem is beszélgetést vele.

Tök normális a csaj,semmi nyomulás részemről, csak viccelődtünk egymással később adott ingyen cukorkát is ennyi volt.

Mivel szinte minden nap lejárok oda,így kb 1hónap alatt fell is vittem a lakásomra őt.

Azóta már megmegismertem ugye csajt,ebből adódoan ő is később haza vitt engem.De nem bemutató célból!

Ott találkoztam az édesanyával és a családjával.

Llényeg,hogy az anyuka olyan 38-40es korosztály,de kb olyan 20-25nek néz ki minden túlzás nélkül.

Vastag szállú nagyon dús fekete haj,ami bizony kibontva bőven a segge alá le is ér.

Nagy fekete szemek és pici szinte kerek arca van.

170cm magas körüli nagyjából olyan 60kiló lehet (Teljesen arányos test!)

Pici vastag száj,olyan inkább telt formás

Pici orr,keskeny derék hatalmas formás csipővel

Minedezek mellé annyira kerek és annyira tökéletesen feszes még is szinte már már puha popó,mint ha csak rajzolták volna őt!

Csupa stilus,az a igazán karakteres nő aki mindenhogyan IS megtudna fogni egy férfit!

2nagykorú és egy asszem 12vagy13éves lánya van,de mindegyik elbujhat minden téren melette/mögötte!

Tudom nagyon gáz,nem is igazán tenném meg ezt a kiscsajjal!De,vicc félre, iszonyatosan megcsinálnám az anyukát!

Olyan mintha szerelmes lennék belé.Tudom nem épp egéséges ez,de azt is tudom,hogy attól még nem az anyósom mert ismerkedtem 1-1,5hónapot a lányával.

Szóval mit lehet tenni egy férfinak ebben a helyzetben?


2023. júl. 11. 09:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
10%
Miért ne lenne az?
2023. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Mert két idegen ember közt egy(ha irhatom így)"hirtelen jött" fellángolás.

Nem bemutatni akkart engem ahogy én sem őt.Érzelem mentes (talán ő egy kicsit többet érez ebből)kapcsolat ami mindkét félnek konkrétan adott tényekről szól.Nem a barátnőm akivel kézen fogva séta közben sztórizva beszélnénk át milyen napunk volt.És melleslegg gyürüt sem huztam az ujjára!

Abszorult nem rosszból és nem is épp jóbol irom most ezt.De én igy látom.

2023. júl. 11. 10:08
 3/48 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező,


az a kérdés inkább, hogy "anyós"-t is érdekled? Vagy plátói részedről? Mert ha utóbbi, akkor teljesen mindegy, hogy ki mit ír, vagy gondol..

2023. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
93%

fell, szállú...


kamu helyesírási hibák. Kb a kérdés is ennyire lehet valódi.

2023. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
91%
Fellángolt a farkad, verd ki, aztán majd megnyugszol. "Anyós" meg sejtésem szerint nem olyan palikra izgul, akik csak "megcsinálnák". Egyébként pár évtizede már kész van.
2023. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem húztál még gyűrűt az ujjára, akkor nem az anyósod.

Amúgy férfit nem láttam még egy nő arcformáján merengeni. Durva. Normális ha tetszik egy jól kinéző nő.

2023. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es. :)

Basszus,ez a kérdés azt gondolom teljesen olvasható.

Miért vagy ennyire "kiakadva" ha 2-3szót hibásan de még is olvashatóan leirtam?

Talán valami dolgozatokat javitó általános iskolai tanár lehetsz??

Vagy robot vagy akinek 1000%-os minden téren IS mindene?

Vagy komolyan nem is értem,neked mi bajod?

Ha "kamu" lenne a kérdés,milyen okból feltételezed,hogy 2szavacska miatt lenne kamu???? Basszus kezdem komolyan kezdem azt érezni már nem is én vagyok a "beteg".! :D

2023. júl. 11. 10:33
 8/48 A kérdező kommentje:

Egyébként plátói szerelem csak,van neki párja de ő nem mindig van ott tudomásom szerint kamionozik vagy mi.

6-os egyébként ez konkrétan jogerős is!

Teljes mértékben igazad van! :D

2023. júl. 11. 10:36
 9/48 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, mit jelent a jogerős? Férfi... Aha.
2023. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Már megint az anyósomra izgulok perverz. Nem unod még?
2023. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!