Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nyújtanak egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nyújtanak egy párkapcsolatban azok, akiknek a másik javai is számítanak?

Figyelt kérdés

Javai alatt értendő: Kereset, autó, lakás, stb....

(Direkt nem írtam nemeket, mert mindkét oldalról érdekel)


2023. júl. 13. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/134 anonim ***** válasza:
92%
Nálam mondjuk annyiban számítanak a másik javai, hogy nagyjából egálban legyünk. Akkor nincs senkiben az a rossz érzés, hogy a másik csak a pénzéért szereti. Nem hiszek a mesékben, hogy csak a szegény lányok a szépek és jók, vagy nyomorgó legkisebb fiú az ügyes és elnyeri a királylányát. Eddig sikerült ennek az elvemnek megfelelően választani és teljesen rendben volt.
2023. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/134 anonim ***** válasza:
88%
Magukat és a saját javaikat, nyilván.
2023. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/134 A kérdező kommentje:
És mit nyújtasz egy párkapcsolatba, ha elvárod hogy egálba legyetek? Gondolom azért annál többet, hogy csak vagy neki.
2023. júl. 13. 17:20
 4/134 anonim ***** válasza:
72%
Vagyok neki. Elég az. Lehetnék mással is.
2023. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/134 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ez milyen kérdés?

Engem nem érdekel, hogy a másik félnek mije van. Esze legyen és érzelmei. Akkor én már elvárhatok mindenfélét, vagy mi? Esetleg én sem? Érdekes egy logikád van ember.

2023. júl. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/134 anonim ***** válasza:
64%
5-ös, maradjunk annyiban, hogy ha majd élsz egy keveset és nem 13 évesen habzó pofával írod a semmit, akkor rájössz, hogy mennyivel több anyagias férfi van. Aki szerelmet hazudik és még akár munkanélküli nőket is lehúz, kiforgat mindenéből. Fogalmatlan vagy te még.
2023. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/134 anonim ***** válasza:
100%

#3

1-es vagyok és nyilván tőlem kérdeztél.

Hogyhogy mit nyújtok?

Nyilván azt nyújtom, amit AZ A kapcsolat megkíván! Szellemileg, erkölcsileg, fizikálisan, szexuálisan és ezzel várhatóan kölcsönösen jól érezzük magunkat benne.

Vagy mások mit nyújtanak egy jól funkcionáló kapcsolatban?...nem igazán értem a kérdést!

2023. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/134 anonim ***** válasza:
29%
A férfi nem aranyásó, őszintén kiírja az adatlapjára, vagy szóban elmondja, hogy ő senkit nem fog eltartani. Azt nem teszi hozzá, hogy azért az ingyen kaját, ingyen puncit szívesen elfogadja, sőt, szükségesetén akár oda is költözik.
2023. júl. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/134 anonim ***** válasza:
81%

#10

Elég rossz körökben mozoghatsz akkor.

2023. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/134 anonim ***** válasza:
85%
Nők ingatlanába is beköltöznek férfiak, használják az autóját, elfogadják a nő családjától az anyagi vagy egyéb segítséget, évekig eléldegélnek, bocs, évtizedekig eléldegélnek a szülők nyugdíjából és a többi.
2023. júl. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!