Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nyújtanak egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nyújtanak egy párkapcsolatban azok, akiknek a másik javai is számítanak?

Figyelt kérdés

Javai alatt értendő: Kereset, autó, lakás, stb....

(Direkt nem írtam nemeket, mert mindkét oldalról érdekel)


2023. júl. 13. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
17%

12.

Szép mese, de attól még nem lesz igaz, hogy ideírtad.

2023. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 anonim ***** válasza:
24%
Az ilyen nők általában annyit tudnak "nyújtani" hogy jól néznek ki.
2023. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 anonim ***** válasza:
27%

#14

Ja, és ha egy nő "csak" jól néz ki, akkor már érje be annyival is, hogy főzhet a nagyságos úrnak és kimoshatja a gatyáját? Meg esetleg méltóztatnak hozzábeköltözni?

Na, hát ezértnem kaptok már olyan nőt sem aki "csak" jól néz ki. A jól kinéző nő inkább egyedül marad.

2023. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 A kérdező kommentje:

Ha én most itt leírnám erről a véleményem, lenne hiszti. Mondjuk így meg azért lesz, hogy "ignorálok"


5:

Nem burkolt hímsovinisztázásból nem írtam nemeket, hanem mert FÉRFI OLDALRÓL IS kíváncsi vagyok eme hozzáállásra.

Arról lehet vitatkozni, hogy melyik nemből van több aranyásó, de nem itt.

2023. júl. 13. 18:09
 15/134 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Amit én anyagiak terén elvárok a másiktól, azok nekem is megvannak, nekem is van autóm, meg lakásom meg stabil jövedelmem.

Ugyanakkor pl. ha megházasodunk és esetleg terhes leszek én nem fogok terhesen is dolgozni, meg ami nekem a gyerekneveléssel kiesik jövedelem, előléptetés, plusz pénzt, azt azért nem árt, ha a férfi hazahozza.

Nem fogok itt kisgyerekeknek, vagy normális kapcsolatban még sosem élő embereknek arról magyarázni, hogy egy nő mit nyújt a párjának, mert szerintem minden normális férfi tudja, hogy milyen értékei vannak egy nőnek, aki meg nem tudja, az nem itt fogja megtanulni :D

2023. júl. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/134 A kérdező kommentje:

Ezrn a kérdésen csak azok sértődnek meg és/vagy adnak hisztis választ, akik csak elvárják a másiktól a javakat, de ők csak annyit tesznek bele, hogy vannak neki, de még jó esetben is csak annyit, amennyit egy alapvető párkapcsolatba bele illik rakni.


Az is elgondolkodtató hogy melyik nem sértődik meg jobban a kérdésen.

2023. júl. 13. 18:47
 17/134 A kérdező kommentje:

Nem akartam véleményt írni, pont azért nyitottam a kérdést, mert másoké érdekelt, de olyan szinten elszaporodtak így a femináculás határát súroló hozzászólások (4, 18), hogy azon túlmenően, hogy nem bírok a büszkeségemmel, fent kell tartani az egyensúlyt is:


6! Az ellentmondás nálad van, nem nálam. Ha nem vársz el csak érzelmeket meg észt, akkor miért zavar a kérdés? A kérdés létjogosultságáról csak annyit, hogy létező jelenségről van szó, a létező jelenségről pedig beszélünk. Hát ilyen kérdés ez.


8! Ehhez meg a javak a belépő? Nem alapból kéne ez? Ez kicsit olyan, mint hogy "az alapvető párkapcsolati dolgokat meg kell fizetni (javakkal)"


És a végére a kedvencem (el ne bízd magad) 18! Szépen leírtad hogy mid van és mit vársz el, de azt nem, hogy te mit nyújtasz, csak sértődött arroganciával elmesélted hogy nem fogsz előadást tartani, mit nyújt egy nő a férfinek és a női értékekről és hogy mit nyújt a nő a párjának. Az előbbiről ne is tarts, mert ha ilyen fölényes arrogáns sértetten reagálsz egy nemeket meg nem nevező kérdésre, akkor a téves értékitéleteddel lehet lejáratnád a női nemet (és hát nem minden nő érdemelné ezt meg), arra viszont válaszolhattál volna, hogy mit nyújt egy nő, mert hát az volt a kérdés, nem az, hogy mid van és mid nincs (a sértett arroganciádat kifelejtetted, de az lejött). Én nem tudnék egy ilyen nővel jó szívvel együtt lenni, és tiszta szívből szeretni, aki ennyire kereskedelmi alapon méri a dolgokat, mert bennem lenne a félelem, hogy ha rosszul mennének a dolgaim, akkor nem tartana ki mellettem (ami nem a nők privilégiuma, hanem oda vissza), és hogy még ne szólják meg, lelépne valami mondvacsinált indokkal. Téves femináci eszme, hogy a férfiben csak szexuálisan van érzés, érzelem nincs, és nem érdekli az érzelmi biztonság, pedig de. És hát valljuk be, így azért nincs túl sok érzelmi biztonság a férfi számára sem. (Ebből vannak a félrelépések)

2023. júl. 13. 20:30
 18/134 anonim ***** válasza:
90%
Én azért preferálom, hogy egálban legyenek a javak (van saját tehermentes ingatlanom, és olyan jövedelmem, amiből kényelmesen megélek), hogy ne legyenek emiatt konfliktusok, és egymás társaságára tudjunk fókuszálni. Engem sem kell eltartani és én sem fogok eltartani egy élősködőt.
2023. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
21%
Mi számít eltartásnak?
2023. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, én az 1-es és 8-as válaszoló vagyok és FÉRFI.

Láthatóan úgy keresel rajtam fogást, hogy nőnek vélsz.

Egyszerűen értelmezhetetlenek számomra a reakcióid, nem tudom, hogy szerinted a válaszaimban hol van, hogy "az alapvető párkapcsolati dolgokat meg kell fizetni (javakkal)"?

2023. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!