Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a férfi akar e valamit a nőtől és ha akar, akkor mit?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést úgy értem, mikor egyértelműen tetszik a férfinak a nő, már szemezgetnek pl. Vagy flörtölnek.


Hogyan lehet elkülöníteni, hogy

1. a férfi csak ki akarja fejezni tetszését, de ennyi, amúgy nem fog/nem akar lépni, mert az égvilágon semmit nem akar a nőtől.

Vagy

2. A férfi akar valamit a nőtől, de mit:

a) csak szexet egy estére legalább

b) hosszútávú csak szex kapcsolatot

c) normál kapcsolatot


Hogy lehet megállapítani milyen motivációval szemez pl. velem valaki?


2023. júl. 15. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
krisztinának hívnak?
2023. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ilyenkor még maga a férfi sem tudja szerintem.

Egyelőre tetszik neki a nő, aztán majd alakul belőle valami. Vagy semmi.

2023. júl. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Szexet akar tőled....
2023. júl. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Aki csak szemezget, és nem megy oda beszélgetni (amiből kiderülne valami róla és a szándékáról), attól ne várj semmi komolyat.
2023. júl. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
1# engem igen, de nem én vagyok a kérdező 😂😂😂😂
2023. júl. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

A kettes válasz sorjában.

Előbb csak szexet, aztán, ha az jó, és amúgy is rendben minden, akkor hosszú távra szexet. Ez idő alatt módjában áll megismerni a belső értékeket, és beleszeretni, ami hosszú távú kapcsolatot eredményez.

Nagy vonalakban minden esetben így zajlanak az események. Természetes mint mindenhol, itt is lehetnek kivételek.

2023. júl. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Te neked kell tudnod lnacska
2023. júl. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azt, hogy lépni fog-e vagy sem, azt viszonylag hamar el lehet dönteni: elhív-e találkozni/rád nyomul-e egy random pillanatban vagy sem. Mondjuk ennek én pár hetet adnék max., ha addig sem, akkor sanszos, hogy inkább nem.

Ha rendes randira hív, az mindenképpen pluszos (értsd, meghívással valahova, normálisan megadva a módját), és ha a randik során tényleg meg akar ismerni, akkor inkább kapcsolat a cél.

Ha csak random lesmárol randi nélkül, vagy randi első órájában már testileg akar közeledni, az már nekem gyanús lenne.

2023. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Azért ha a hölgy olxan fajta aki lefekszik mindenkivel és erről tufomása van több emnernek, akkor nem fura .
2023. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha barátja van, akkor talán csak szeretői kapcsolatot.
2023. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!