Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hosszú távra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hosszú távra tervezni ilyen anyóssal?

Figyelt kérdés

Igazából nem az anyósom, mert nem vagyunk házasok, csak nemrég óta élünk együtt. Tehát az anyuka 54 éves, egészséges, de még egyetlen napot sem dolgozott, soha nem volt munkahelye. Kertes házban él, de sem állatokat nem tart, és a földet sem müveli. Egész életében arra alapozta a megélhetését, hogy a családja eltartotta, mióta meghalt a férje a két fia pénzeli. A párom és a testévere ad neki havi 75-75 ezret.

Szeretem a párom, nagyon jó ember és boldog vagyok vele, de nagyon bosszant, hogy rajtunk élősködik az anyja. Ha még 20 évig fog élni, az nekünk 18 milliónkba fog kerülni, amit a saját gyerekünkre költhetnénk majd. Mit mondjak majd a jövendőbeli gyerekünknek? Kisfiam/kislányom most nem tudjuk megvenni a biciklit/ nem mehetsz el kirándulni, nem járhatsz magánórákra, mert a nagyinak kell adjuk a pénzt?



2023. júl. 15. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Ez az ő családi ügyük, semmi közöd hozzá, főleg mivel még csak nemrég éltek együtt a pároddal. Ha nem tudod elfogadni, nem kell vele maradnod. (Azt meg úgyse tudhatod előre pontosan, hogy ő meddig akar majd veled maradni).
2023. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem az anyóssal, hanem a fiával nem lehet hosszú távon tervezni. Én nem is tenném. Ez nagyobb kolonc, mintha elvált gyerekes apa lenne. Egy gyerek legalább szeretet ad. Na de egy anyós...? Ráadásul rengeteget költ rá, és vége sincs. A mamika nem dolgozott életében, nincs mibe lerobbanjon. Téged is túl fog élni!
2023. júl. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

1

Tessék? Egy komoly kapcsolatban mióta nem tartozik az egyik félre, ha a másik hülyeségekre folyatja el a pénzt?


Kérdező, én a helyedben lépnék. Sem az ingyenélőket, sem az eltartóikat nem csípem.

2023. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, mivel rajtatok élősködik, a fiának kellene megbeszélni vele, hogy kezdjen magával valamit, segítsen otthon, csinálja a kertet stb ha már dolgozni nem akar, de ő biztos, hogy senki miatt - miattad se fog szólni, tehát a legjobb ha lelépsz.
2023. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezen kívül még a ház körül sem dolgozik semmit. Minden ősszel a párom és a tesvére vágja fel és hordja be neki a fát. Azon kívül, hogy elmegy bevásárolni és főz magának, semmit a világon nem csinál. A pénzen kívül még hasznélt cuccokat is kap, mert ha új telefont, mikrót vagy akármit veszünk, akkor a régi használtat nem adjuk el, mert ő kapja meg.
2023. júl. 15. 10:03
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Ne vállaljatok gyereket, és menjetek külön kasszára.
2023. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
1-es, de igen, van köze hozzá. Minden ember tudni szeretné, hogy mihez fog asszisztálni az elkövetkező 20-30 évben.
2023. júl. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálam ez nem férne bele. Még ha gyerekünk nem is lesz, de most ezért mondjak le egy jobb nyaralásról, mert évente 900 ezer megy a kedves mamának? Én tudom, hogy erre rámenne a kapcsolatunk.

Kérdező, gondold meg jól.

2023. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se férne bele csak úgy, a külön kassza van. Adjon a sajàtjàbòl de ne közös pénzböl.

Kivéve ha beteg lenne adott esetben. De itt csak lusta xd nah erre egy ft-ot sem

2023. júl. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kedves anyós pajtinak kéne találni egy férfit, aki eltartja a seggét! Még nem olyan idős jöjjön össze egy 60-as palival, pénzelje a párja! Ne a két fia tartsa el 😡


Gondold meg jól, kell e neked ez a férfi társnak... 🙄

33/N

2023. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!