Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezek alapján terveznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek alapján terveznétek komolyan, hosszú távra?

Figyelt kérdés
Párom előállt ma azzal, hogy kezdjek neki el főzni meg vágjak füvet kertészkedjek, ugyanis életképesnek kell lenni, először nem igazán értettem ezt mivel nem is lakunk együtt és az igaz hogy nem tudok olyan túl sok mindent főzni, de azt mondta hogy őt nem zavarja mivel még nem lakunk együtt,l. Mondtam neki hogy otthon én nem szoktam füvet vágni mivel anyum csinálja, erre mondja 'és miért nem mondja anyud neked hogy gyere ki és segíts vágj füvet?' hát nehogy már ő mondja ezt meg.. Ráadásul ezen kívül mindent megszoktam csinálni, mosás vasalás, takarítás stb. Sütni is szoktam, főzni kevesebb dolgoz tudok, szóval kicsit rosszul esett, hogy ő addig nem akarja megkérni a kezem amíg nem vágok füvet és nem főzök.. Szóba hozta az összeköltözést, és azzal jött, hogy ő nem fog otthonról elköltözni mert azt a házat ő fogja örökölni és nem fogja eladni, és költözzek hozzájuk, viszont én nem szeretnék szülőkkel lakni és én úgy képzeltem el hogyha együtt lakunk akkor csak ketten. A nyaralásra az volt a válasza, hogy nem fogunk menni, meg hogy ő úgysem kap szabadságot.. Szóval mindenben ellenem beszélt, és ilyen még soha nem volt, hogy ne egyezne a véleményünk.
2018. okt. 15. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexre jó még nem unod meg. Komoly kapcsolatban nem igen lesz szavad. Oda költözöl, te leszel a huszadik senki ott.
2018. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tervezz vele hosszú távra.
2018. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Kell neki egy kertész egy szakács egy takarítónő és egy ingyenpina. All in one.

Most próbál beidomítani a feladatra ami rád vár.


Dobd ki a szemétbe az ilyet, odavaló.

2018. okt. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Nekem is ez jutott eszembe, ugyanis kijelentette, hogy ezeket nekem kell majd csinálni, és ha szeretem őt akkor ezeket megcsinálom.
2018. okt. 15. 11:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Jézusom....ezek után még kérdés, hogy vele maradsz- e? Menekülj ebből a kapcsolatból minél előbb, és keress egy olyan pasit aki nem anyuci kicsi fia, és nem házicselédnek használna...az első ilyen megnyilvánulása után kellett volna otthagyni.
2018. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lapát.
2018. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!