Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy férfi, aki 29 éves én pedig 23. Én még egyetemista vagyok, 1 év múlva végzek, ő pedig egy elég sikeres, befolyásos ember, aki magas pozíciót tölt be, ebből kifolyólag sok munkája van és szellemileg teljesen le van amortizálva nap mint nap. Másfél éve ismertem meg szakmai gyakorlat során, sikerült hozzá bekerülnöm, ami elég nívós helynek számít. A munka során rádöbbentem arra, hogy nekem ő a férfi ideálom, borzasztóan megtetszett, de elnyomtam magamban ezt az érzést (nem volt közös ismerősünk, nem tudtam róla semmit, van-e valakije, stb…). Többször beszélgettünk, dicsért, hogy szépek az egyetemi eredményeim, nemzetközi versenyeredmények, stb… Szerencsére jól megy az egyetem, vannak céljaim. Egyébként közgazdásznak tanulok.


Már 1 éve nem volt vele semmi kontaktom, viszont most felkeresett. Beszélgettünk, aztán rákérdezett kerek-perec, hogy érdekel-e tartós szeretői viszony. Azt mondta, hogy ő nem akarja váltogatni a partnereit, viszont egy tartós komoly párkapcsolat még várat magára az életében, hiszen a céljai elérése érdekében még gürcölnie kell, így nem tudna illő időt tölteni egy szerelmi kapcsolatban a párjával. Így hát szeretné, ha jelen lennénk ilyen formában egymás életében, hetente 3-4 találkozó, szex, beszélgetés, de semmi több. Állítása szerint egy belső megérzés vezérelte abban, hogy engem keressen ezzel meg, úgy gondolja, hogy van köztünk vonzalom és okos vagyok, ambiciózus és számára ez nagyon vonzó.


Mi a véleményetek erről? Nekem Ő nagyon-nagyon tetszik, az lenne az elsődleges célom, hogy elcsábítsam, de nem tudom, el tudnám-e viselni azt, ha például egyszer csak azt mondaná, hogy ennyi volt, ne talàlkozzunk többet, és hogy “ő szólt, hogy csak szex”. Szerintetek lehetséges, hogyha ebbe bele megyek és összejárunk így, akkor hetek, hónapok alatt, ha kedves vagyok vele, figyelmes, nőies, törődő, akkor belém szeret és együtt lehetünk? Vagy aki ilyen irányból érdeklődik a másik iránt, sosem fogja komolyan gondolni vele?


2023. júl. 15. 19:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Hát Neked, meg Nektek nőknek ez kell, nem aki igazán tud szeretni, akkor hajrá. Természetesen az ilyen férfiak tét nélkül könnyebben elcsábítják a nőket. De mindenki maga tudja, mibe megy bele, de ne várj arra, hogy ebből komoly kapcsolat lesz valaha is!
2023. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Kezdjük ott, hogy egy év előtt bármikor összejöhetett volna veled, vagy felajánlhatta volna a szexkapcsolatot!

Másrészt most ő neki azért jutottál eszébe, mert végig talonban tartott, mint potenciális szexpartner!

Neked ez nem lealacsonyító, hogy annak ellenére, hogy bókol, hogy okos és ügyes vagy mégis hülyének, naívnak tart?

Mi az, hogy te megkedveltetnéd magad vele, amikor mást nem lát benned, mint egy ürítésre szolgáló tartályt, amit akkor szed elő és tesz a helyére amikor csak akar? Már egy évvel ezelőtt nem tartod téged semminek, most meg önbecsülés nélküli riherongynak tart és ha te olyanokat írsz, mint:

„Szerintetek lehetséges, hogyha ebbe bele megyek és összejárunk így, akkor hetek, hónapok alatt, ha kedves vagyok vele, figyelmes, nőies, törődő, akkor belém szeret és együtt lehetünk?” = Akkor 100%-ban jól is gondolja!

Te tényleg azt hiszed, hogyha kedves leszel, lefekszel vele 1000 pózban, kipróbálsz anált, szadomazót, minden vágyát teljesíted az ágyban, akkor belédszeret, komolyan? ^^

Egyébként hogy akarod, hogy belédszeressen, amikor csak szexre járna össze veled? Főzés, meghallgatod őt, mosás, vagy mivel? Korrektül elmondta, hogy csak szex! Abba mióta fér bele, hogy nemcsak szexrabszolga de csicska is lennél? ^^

2023. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

El ne felejtsem kérdező és ezt jegyezd meg:


Ha te nem szereted és becsülöd önmagad, akkor más se fog, fölöslegesen várod el, hogy valaki megszeressen és tiszteljen!

2023. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%

Lehetséges,de ő csak dugni akar,te meg kicsit beleestél.Sokkal kissebb az esélye egy párkapcsolatnak,mint csak a szexkspcsolatnak.

De úgysem tudsz majd ellenállni,én legalábbis nem tenném,ha tetszik.Ha szerencséd van jó az ágyban.

És az is lehet,hogy hamar kiábrándulsz belőle.

2023. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
63%
Kell neked egy ilyen megalázó semmi?
2023. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
Hatoslottó valószínűbb 😆
2023. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!