Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán buta kérdés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán buta kérdés, vagy pesszimista vagyok, de nem elképzelhető hogy az emberek "szerelemnek" lényegében a szexuális vonzalmat hiszik?

Figyelt kérdés
talán nem, csak eszembejutott. talán még nem voltam szerelmes, vagy csak nem tudom elküöníteni a két érzést, de igazából ugyanaz. mikor elvakít, és a gyomrod remeg, a térded majd összecsuklik és hevesebben ver a szíved, kapkodod a levegőt. Talán nicns is olyan hogy szerelem, csak szexuális vonzalom, nem?
2010. okt. 13. 22:10
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

öhm..jha - még jo hogy anonim oldal :DDD

annyi volt, hogy egy sráccal ígyizé. elvoltunk. és a lényeg hogy naggyoncsúnyán felizgatott, de semmi nem volt mert nem ismerem ahoz elég régóta, és nem ugrok bele ilyesmibe (habár tényé s való hogy csak az utolsó pillanatban kapcsoltam, de kapcsoltam). Ez után úgyéreztem hogy halálosan szerelmes vagyok, de nem tudom hogy nem lehetek, mert alig ismerem és az előző kapcsolatomból még alig lábaltam ki érzelmileg, viszont nemi téren olyat nyújtott amit eddig még soha senki. Ha rá gondolok, még most is úúgy érzem hogy valami van, de ez az érzés egybemosódik azzal, amikor hihetetlenül kívánod a szexet :D

na és ez még oké, de erről eszembejutott hogy az előző páromnál is ilyemsit éreztem kezdetben, csak fel ennyit sem de nem ez a lényeg. szóval lényegében ugyan ez volt az érzés, aztán kiderült hogy szegény nem egy lepedőakrobata, és onnantól meg is romlott a kapcsolatunk. Nagyon szerettem, bármit megtettem volna érte, ahogy az elején írkáltátok- igazán szerettem, de elveszett ez az érzés. ezeken gondolkodtam mikor rájöttem hogy talán itt az összefüggés...

2010. okt. 14. 19:55
 22/22 A kérdező kommentje:
jav: tudom hogy nem lehetek*
2010. okt. 14. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!