Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túl sok lehetőség/elszalaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok lehetőség/elszalasztott életek gondolatával ti hogyan birkóztok meg?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt sok az olyan ember akinek meg kapcsolata sem volt soha vagy orul, ha x evente egy emberrel osszejon. De ez a kerdes most azokhoz szol akiknek volt mar tobb kapcsolata is es sok lehetosege van/volt ismerkedni, sok ajanlatot kap/kapott mindig is.

Ha megtalalom az igazit akkor nem fogok igy erezni, hogy Pistaval kellene inkabb lennem vagy Jozsival milyen eletem lenne? Jarok valakivel most es kozben felbukkant tobb lehetoseg is es mindegyik valamiben jobb lenne, persze masban meg rosszabb. Sokszor osszezavar, hogy most kivel lenne nekem a legjobb, ki mellett élhetnem a legjobb eletet? Olyan korban vagyok, hogy mar kevesbe pazarolhatom az idomet azaz olyan tarsat akarok akiben megbizhatok, aki megfelel nekem. Az is zavar, hogy ugymond nem ramizhatok nem ismerhetem meg jobban a tobbi ferfit akik lehetseges jeloltek lennenek, mert kapcsolatban vagyok. Kedvelem azt akivel most vagyok, de nem vagyok benne biztos sok szempontbol pl nem tudom hogy megbizhatok-e benne es amikor beszelgetek vele akkor sokszor szova teszi azt ahogy beszelek pl érvelek valami mellett es magyarazkodnim kell neki, hogy nem sertegetem ot vagy miert ervelek icipicit hevesebben. De semmi bantas nincs benne en ilyen vagyok, ha bele lendulok csak nyomom, o meg felreerti es faraszto magyarazkodnom, hogy most icipicit megemeltem a hangom (soha nem kibalok, nem beszelek hangosan, csak a cuki-muki lagy hangom pl ervelesnel vagy belelendulesnel eroteljesebb) vagy azt mondja hogy ideges vagyok??! Mikozben baromira nem, de ha ebbe belekezd konkretan onnantol ideges leszek tenyleg hogy magyarzkodnon kell, hogy nem vagyok ideges stb..nyogvenyelos nekem az egesz. Szoval aztan ott vannak mas ferfiak es latom nem kotnek bele a mondandómba es sok szempontbol jobbak lennenek, de most a bizonytalnert dobjam? Az is bennem van, hogy mi van ha a mostani pasim majd megcsal akkor nem fogom banni, hogy en meg nem mentem el randizni massal? Vagy nem csereltem le jobbra? Bennetek ilyen nincs? Hogyan legyek tisztaban azzal kit keresek es ki a jo nekem? Kerlek ne tamadjatok..


2023. júl. 23. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Kedvelem azt akivel most vagyok, de nem vagyok benne biztos sok szempontbol pl nem tudom hogy megbizhatok-e benne es amikor beszelgetek vele akkor sokszor szova teszi azt ahogy beszelek..."



Nem vagy szerelmes, lényegtelen, hogy a kommunikáció nem működik köztetek. Minek vagy akkor vele? Ismerkedj másokkal, olyannal légy, akivel kölcsönös a szerelem és nem kell vitázni.

2023. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a szerelemben, szóval a legjobb egy racionális választás egy olyan személlyel, akivel kb. egyeztek a lényeges pontokban.
2023. júl. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Azt kell valasztani akivel jól érzed magad és vonz..

Vagy ha túl sok a kerdojel a fejedben akkor pihentesd, keres valami lazat .

2023. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nemrég 2 lehetőségeet is leszalasztottam: valahogy elfogadom, hogy "nekem ez jár", azaz a rossz, a bűntetés.
2023. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy, mivel nincs ilyen gondolatom.
2023. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a helyzet, egyetlen kérdést kell feltenned:


Van a láthatáron számomra tökéletes férfi (akivel boldog kapcsolatban tudnánk leélni az egész életünket)?


Ha nincs, akkor egyedül vagyok, élvezem a szingliséget, karrierre, barátokra, hobbikra, családra fókuszálok.


Ha van, akkor vele vagyok.



Egy nem jó vagy csak közepesen, átlagosan jó kapcsolat sokkal rosszabb, mint a szingliség. Ne félj egyedül lenni, és főleg ne legyél annyira borzasztó kapcsolatban, ahol még a szerelem és a kommunikáció is hiányzik.


Nekem voltak lehetőségeim, és volt olyan is, amiből egy 'okés' kapcsolat alakulhatott volna, de elutasítottam mindet egy kivétellel és nem bánom. Boldog, szuper kapcsolatban vagyok.

2023. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ohh bocs, a fő kérdésre nem válaszoltam


Az elszalasztott életek nem érdekelnek. Boldog vagyok, és nem hiszem, hogy ha bármit másképp csinálok, akkor ennél jobb életem lenne, sőt nincs olyan ember, akinek irigyelném az életét vagy cserélnék vele. Haladok egy irányba, fejlődök, van célom ahova el akarok jutni, de szeretném kiélvezni az oda vezető utat is.


#6 voltam

2023. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

en is abba a kasztba tartozok aki örül ha csak egy normalisat talál. en a legtobb pasit csak dobalom elutasitom. fenének se kell bena nyomi vagy drogos vagy nőzős vagy pancser luzer vagy ronda vagy aki le se ejt vagy aki utan futni kene vagy aki nem tud szerelmes lenni.

ha vegre van csak egyetlen egy aki viszonoz is más választásom nincs is csak ő:(

2023. júl. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

jav ha van csak egyetlen egy aki normalis es viszonoz is akkor marad ő.



olyan velem életemben nem volt még hogy ne kenyszerbol legyek valakivel mert más ugy sincs.

hogy kb 10 normalisbol valaszthatnék. ha csak egy van már össze tehetem a kezem:(

2023. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De mindig lehet azt választani, hogy egyedül vagy, ahelyett, hogy vagy valakivel, mert nem volt jobb.
2023. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!