Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökre kísérteni fog ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre kísérteni fog ez az elszalasztott lehetőség?

Figyelt kérdés
Párkeresés terén sikeresnek egyáltalán nem nevezhető 26 éves férfi vagyok. Nagyon kevés nő mutat érdeklődést irántam, főleg azok akiknek mindegy csak legyen valakijük. A tavalyi év végén azonban megismertem egy lányt akivel kölcsönösen vonzódtunk egymáshoz, külsőleg és belsőleg is az ideálomnak mondható, még az első lépést is ő tette meg ami nagyon meglepett. Először az életemben tényleg azt éreztem hogy számítok valakinek, érdeklem őt és vonzódik hozzám. Sajnos tapasztalatlanságomból és önbizalomhiányomból eredően több hibát is elkövettem, tóbbször kétségek között hagytam kettőnket illetően, valamint a végén elég sértő / durva dolgokat is mondtam neki. Akkor már tudtam hogy ő beleunt ebbe az egészbe és szeretne eltávolodni tőlem, amit én elég nehezen viseltem. Akkor döbbentem rá hogy mennyi lehetőséget elszórakoztam, azt hittem hogy a végtelenségig játszhatom ezt vele. Azóta minden kapcsolat megszakadt köztünk, ő valószínűleg hamar túltette magát rajtam (volt már több kapcsolata, jobban hozzászokott az ilyen helyzetekhez stb.), én viszont még mindig gyakran gondolok rá (1 hónap telt el azóta). Az jár a fejemben hogy még egy ilyen lehetőségem nem lesz az életben, ő tényleg olyan lány akiért minden férfi rajong, mégis engem akart én pedig eljátszottam ezt az esélyt.
2021. máj. 24. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
ez a hajo mar eluszott.. 🚢
2021. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt nagyon elrontottad... Még annyit tehetsz, hogy elhívod valahova és bocsánatot kérsz tőle. Valószínűleg már nem akar tőled semmit, de azért próbáld meg.
2021. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már bocsánatot kértem tőle többször, de nem nagyon érdekelte, ebből már biztos nem lesz semmi, nem is ez a kérdés.
2021. máj. 24. 10:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő neked egy egyetlen lehetőség volt, és most rugózol rajta. ha lett volna/lenne még mellette pár jelölt le se szarnád! Megbecsülhetted volna jobban, ilyen korai szakaszba hamar dobbantanak az emberek, érdemes vigyázni hova lépsz.
2021. máj. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a célod azzal, hogy "elég sértő / durva dolgokat" mondtál neki?


"azt hittem hogy a végtelenségig játszhatom ezt vele"


És miért gondoltad ezt, ha magadat nem túl sikeresnek tartod a párkeresés területén, a lány meg szerinted olyan, akiért minden férfi rajong?


Ha szeretted, és örültél, hogy viszonozza az érzéseidet, akkor miért viselkedtél vele undok módon?


Szerintem próbáld megérteni a saját viselkedésedet, és levonni a tanulságokat, hogy egy következő kapcsolatban jobban tud csinálni.

2021. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ne szomorkodj, vehetsz még bitcoint majdnem féláron. 😃
2021. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hát srác aki nem kell senkinek, aztán mégis kell egy nőnek azt meg ellöki magától.

Meg is érdemled.🤦‍♀️

2021. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Mi a kérdés?

Ostoba voltál

Felejtsd el

Jobb is szegény lánynak, hogy így alakult

Majd talál egy normális pasit aki érett és nem szórakozik vele

Te meg legalább tanultál belőle

2021. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért bántottad meg?
2021. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Na hát srác aki nem kell senkinek, aztán mégis kell egy nőnek azt meg ellöki magától."


Nőktől tanulta :D hány ilyet lehet olvasni..

2021. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!