Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a menyasszonyomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a menyasszonyomnak segìteni?

Figyelt kérdés

Mikor megismerkedtünk egy életvidám, mindennek nagyon örülni tudó nő volt. Rózsaszìn ködbe látta kicsit világot, vagyis nagyon pozitìv személyiség volt. 2 éve vagyunk együtt, nemsokára összeházasodunk és észrevettem rajta úgy egy fél éve, hogy vett egy 180 fokos fordulatot és nagyon negatìvan lát minden helyzetet..csalódott pár emberben talán ez is közrejátszhatott. Baratnői nincsenek mert aki a legjobb volt, az vidékre koltozott es megszakadt koztuk a kapcsolat.


Ha el is megyunk valahova nyaralni kb 2ora utan mindent megun es haza akar jonni. Sehol sem erzi magat mar olyan jol. Egyébként semmiben sem szenved hiányt.


2 honapja probalkozunk a babaval es amiatt is szomoru lett, hogy nem jott ossze elsore, mert szerinte egy egeszseges nonek mar elsore osszejon.


Elegge itthon ulos es introvertalt lett, de azt mondja, hogy neki igy jo, baratok se hianyoznak az eletebol mert neki nem hianyoznak a felesleges dramak/csalodasok.


Kerdeztem tole, hogy mi a baja? Velem van a baja? Azt mondta o se tudja mi a baja, mindenkiben a rosszat latja mar, nem ugy mint regen, de velem semmi baja nincs.


Latom, hogy "szenved", sehol nem jó neki csak otthon, de ha sokat vagyunk otthon akkor az a baj..volt, hogy letorolte magat a kozossegi mediakrol, mert nem tetszett neki, hogy mindenki allandoan a tokeleteset mutatta/mutatja, mikozben tudta pl h egy facebookon tokeletesnek mutatott par valojaban szanaszet csaljak egymast. Ez volt az indoka.


A kocsiban is mindig tancolgatott es enekelgetett zenere, most meg csak ul mellettem nema csendben.


Hianyzik azaz eletvidam lany aki volt, esetleg valami tanacs amivel segithetnek rajta?


2023. júl. 24. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2023. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is szakembert igényel.
2023. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Depresszios.. lehet a jo let.. nem szerelmes beled talan, es ez orli.
2023. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Sok tényező szerintem. Babát akar de nem jött össze tőled elsőre, ezt meg is jegyezte. Boldogtalan az életben. Így akarod leélni vagy élni az életed egy negatív nő mellett? Soha semmi nem jó neki? Egy őrület ez a nő. Kiábrándult belőled, hagyd elmenni. Ilyen a valódi énje. Nyugolodjon vele más.
2023. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ugy erzem a vilaggal van problemaja nem velem, nem tettem semmi olyat amiert kiabrandulhatott volna.


Neki van valami nogyogyasztati problemaja ami miatt nem lesz konnyu, kezelni kell.

2023. júl. 24. 17:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A betegség kifordíthatja az embert önmagából és kedvetlen é, életunttá tehet. Ha ez 2-3 hónap után sem változik, kérje pszichológus segítségét.
2023. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#4, nyilván, dobjuk ki, ha kicsit is elromlik valami. Jellemző. Meg se fordul a fejedben, hogy a kérdező szereti a párját? Hogyan is fordulhatott volna meg, te csak saját magadat szereted. Szívből kívánom, hogy bármi bajod lesz, mindenki fordítson neked hátat!
2023. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Azt meg mondd el neki nyugodtan, hogy egészséges pároknál sem jön össze egyből a baba... Egy év után kezdik a kivizsgálásokat is, mert egy ciklus alatt, ha pont elcsípitek az ovulációt akkor is csak kb 25% az esély arra, hogy abból baba lesz. Ritka akinek egyből.
2023. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mondtam neki a pszichologust de nem akar, vagy inkabb nem mer elmenni mert annak nyoma lesz a rendszerben, hogy jart ott..


Elkezdett tobbet sportolni, attol varja a megvaltast.

2023. júl. 24. 20:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy a babaprojektet le kell állítani. Képzeld el, hogy erre az állapotra még rájön egy traumatikus szülés, egy sikertelen szoptatás, egy sokat síró baba és a kialvatlanság. Egy pszichésen stabil nőt is megvisel az anyaság, egy instabil viszont tutira beleőrül. Kérlek szépen, ne szexelj gumi nélkül, amíg nem jön rendbe a menyasszonyod. 3 életet vágtok tönkre, ha ilyen állapotban lesz terhes a párod.
2023. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!