Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tennétek,ha a fèrjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennétek,ha a fèrjetek nem vett nektek semmit születésnapotokra?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 05:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Csak konfliktus során
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minimum egy csokor virág.
2023. júl. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2023. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ildibrexy ***** válasza:
80%
Igen. De az semmi, hogy nem kapnák ajándékot. Nekem múltkor a születésnapomon anyós szülinapját kellett ünnepelni és ő kapott tortát én meg nem...
2023. júl. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóvá, de nálunk ez úgy van, hogy a szülinapom előtt idővel felhívom a figyelmét, hogy amúgy jön a szülinapom. Párom nagyon rossz a dátumok megjegyzésében, ő kérte, hogy elmékeztessem.
2023. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékeztetem előre, de nálunk az ajándékozás nem fontos dolog (mindkettőnknek 0-3%-ban szeretetnyelve), szóval ha együtt töltjük a napot, elmegyünk randizni valahová stb, az nekem tökéletes. Nem kell ajándék. De köszöntsön fel és legyen velem.
2023. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mi rég megbeszéltük, hogy nem ajándékozunk ilyen formában. Élményt szoktunk szervezni egymásnak, de a tárgyi ajándék kizárt (azt mindketten utáljuk).
2023. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kitana. ***** válasza:
100%

Ajándékot nem, én ezzel úgy vagyok, ha kapok, akkor örülök neki, ha nem, akkor sincs gond, én a hasznos dolgokat szeretem kapni és adni is, és a 8 éves kapcsolatomban én sem tudtam mindig ajándékot adni az exemnek, mert nem mindig volt olyan dolog, amiről tudtam, hogy kell neki. Szóval ha emiatt nem ad, mert nem jutott épp eszébe valami hasznos dolog, akkor inkább nem kell semmi, mint valami random cuki vacak. :D

De mindig megünnepeltük, ezt nehezményezném, ha teljesen elfelejtené, más programot szervezne akkorra, ilyesmi.

2023. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont ha nem megbeszélt dolog, hogy a születésnapokat nem ünnepeljük akkor egyszerűen én sem köszöntenem fel őt az ő szülinapján és kész. Nem csinálnék belőle problémát, de ő sem kapna tőlem figyelmet az õ szülinapján, Mondjuk ez csak azért tudnám megtenni mert számomra nem jelent ünnepséget a megszületésünk napja, más alkalmakat azért zokon vennék.
2023. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kapni sem szeret, adni sem

3 nap van az ő és az én szülinapom közt, egyszerre ünnepeljük

Idén csináltam tortát neki, de kapni nem kaptam... kicsit rosszul esett

2023. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!