Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 férfivel ismerkedek melóban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 férfivel ismerkedek melóban. Van hogy mindharman egymas mellett vagyunk. Baj lesz ebből vajon? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vettem eszre hogy ez a 2 ferfi kommunikalna egymassal szoval egymastol nem tudhatjak meg, mas meg nem tud rola hogy en kikkel ismerkedek es ok sem beszelnek rola.

Nagyon rosszul erzem magam mar, mert van olyan hogy mindharman par meterre vagyunk egymastol, es felek hogy az egyik meghallja hogy en a masikkal halkan beszelgetek..szerencse hogy eddig nem volt ilyesmi. Nem tudom hogyan szalljak ki ebbol, nem tudok valasztani. Mindkettonak annyit mondtam, hogy ne feltunoen beszelgessunk stb, hogy ne tudja meg senki. Mar felek menni dolgozni. Az egyiket kezdem megszeretni egy hullamhosszon vagyunk, hozzaad az eletemhez, boldogga tesz a jelenlete,hianyzik ha nem latom. A masikat csak erdekbol nem merem elengedni mert igy hogy ismerkedek vele nagyon sok hasznom van belole munkaban de nem ezert kezdtem el vele ismerkedni hanem oszinten erdekelt es erdekel is valamilyen szinten.

Ha befejezem az utobbival az ismerkedest rossz lesz munkaban, es talan nem is maradhatok ott, de ha azzal fejezem be akit "szeretek" akkor osszetorok mert jelenleg semmi mas dolog nincs az eletembe amiert erdemes lenne elnem


2023. júl. 26. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal akit "szeretsz" legyél őszinte teljesen, mondd meg neki hogy hosszú téma lesz. Aztán együtt kitaláljátok hogy lehet a másiknak valahogy fokozatosan elmondani hogy a munka is meglegyen.
2023. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz, mondj fel és más pasival ismerkedj.
2023. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Jó de akkor miből menjen pszichológushoz? Vagy rögtön legyen aranyásó emiatt? Drágám, a pszichológust is fizetned kell.
2023. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azzal akit nem szeretek, azzal ugy kezdem el ismerkedni hogy nem nagyon gondolkoztam, maganyos voltam es megmondom oszinten sokat segitett nekem lelkileg meg jobaratom lett de nem tudnam ot szeretni ugy igazan es nem is hoz ki belolem olyanokat mint az akit szeretek
2023. júl. 26. 19:24
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Így szép 2 szék közül a pad alá esni.
2023. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs szuksegem pszichológushoz, tudom hogy a magany miatt lett ez a helyzet az eletemben. Regen jartam, semmit nem segitett es nincs is okom menni oda. En realisan latom az eletem, nem veletlenul irtam hogy semmi mas nincs rajta kivul szamomra ami boldogsagot hozna
2023. júl. 26. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát pont azért kellene mert benne látod a boldogságot!
2023. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem varom tole a boldogsagot csak most erre van szuksegem.

Tudom hogy nem szabadna a boldogsagot mastol varni es tolem se varja senki

2023. júl. 26. 19:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ismerkedni? Bárkivel beszélgethetsz, nincs abban semmi. Randiztatok már egyáltalán valamelyikkel? Ha nem, akkor miről beszélsz? Semmi nem történt, max. kis ártatlan flört.
2023. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Így van.. kellemetlen ha a vendégek tetszenek meg.
2023. júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!