Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez utalhat arra, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez utalhat arra, hogy egy férfi többet érez?

Figyelt kérdés

Miután történtek köztünk dolgok (végül szex is, de tisztázva lett, hogy komolyat egyikünk se akar a másiktól), megpróbál távolságot tartani tehát nem keres, nem ír, nem nagyon beszélget velem találkozásnál (társaságban találkozás csak). Ennek ellenére néz, bámul amikor másokkal beszélek, "véletlenül" hozzámér, érdeklődik rólam másoktól, beszél rólam másoknak (hogy mit, azt nem tudom).


Aztán amikor megpróbálom kérdőre vonni, hogy mire véljem ezt a viselkedést, akkor védekezik, letagad bizonyos dolgokat (pl.: a bámulást), ideges lesz, nyilvánvaló hülyeségeket mond, stb.


Létezik, hogy egy férfi azért viselkedik így, mert érzései lettek, amiket mondjuk nem akart vagy nem akar beismerni vagy hasonló? Vagy teljesen más oka lehet?


(Nem, nem fogok utána menni)



2023. júl. 27. 12:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Azon aggodik hogy holnap is megtud e húzni vagy beakaszt más
2023. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is féltékeny a zsákmányára. Nem szeretné, hogy helyette majd mással dugj.
2023. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akarna arról tudnál, mert akkor már veled lenne. 🙄
2023. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy akar-e többet, mert azt tudom, hogy nem:D


De érezni valamit meg komolyat akarni nem ugyanaz.

2023. júl. 27. 13:21
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem lenne velem, mert én (sem) akartam tőle komolyat.
2023. júl. 27. 13:22
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha többet érezne veled akarna lenni, a két dolog adja magát kedves kérdező.
2023. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar többet, azért bámul, mert hát bejönni bejösz neki, de mivel attól tart, hogy félreérted a bámulast inkább hazudik, hogy nem bámul.

Nemhiába fél, hogy félreérted már félreérted. :DDD

2023. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát de akkor nem kell bámulni, meg simulni meg rólam kérdezősködni:D


Ezt bárki félreértené.

2023. júl. 27. 13:28
 9/24 A kérdező kommentje:

#6 ezzel nem értek egyet, az én sztorimtől függetlenül.


Az élet sokszor árnyaltabb (saját tapasztalat)

2023. júl. 27. 13:29
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

#8:


Nem kell félreérteni, mert te többet nem akarsz tőle, mint szex. Nem kellene, hogy érdekeljen, hogy simul, bámul, vagy kérdezősködik egyáltalán. Csak a szexet kéne benne látni.

Ha többet szeretne, akkor majd szól, ha meg nem szólna az az ő baja lenne. :DDD

Téged miért érdekel, hogy mit miért csinál, hogyha egyszer csak szexet akarsz? ^^

2023. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!