Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem egy lánnyal, de nem értem miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtünk, barátkoztunk, bejöttem neki ezt mondta is, de ahogy a képbe került egy jobb pasi azonnal mondta is hogy húú ez a fajta pasi zsánere, de esetleg ha nem lesz párunk összejöhetnénk majd.

Mindennap beszéltünk alakultak a dolgok, majd hirtelen betoppant egy pasi, majd hanyagolni kezdett, de néha még keres hogy mi van velem, nagyon jóbarátnak tart, nem akar elveszíteni. Érdemes foglalkoznom vele?


2023. júl. 28. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Egy lánnyal nem csak összejönni lehet, hanem barátkozni is, ezt kéne végre megtanulnod.
2023. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen barátkozni is lehet van több barátnőm is, de ez más volt mint a többivel. Talonban voltam amíg nem jön egy jobb?
2023. júl. 28. 08:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen legfeljebb akkor nem fog lecserélni, ha van 3 kölök, saját lakásodban, házasság.

Addig kb olyan mint egy macska, ha a szomszédban kicsivel jobb kaját kap, átköltözik oda.

És elküldeném a vérbe, nemhogy még haverkodnék vele.


1-eske nem tudom milyen nemű lehet, de láthatóan dühíti a történeted. :D

2023. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert hagyod, hogy talonba tartson és te legyél az a bizonyos "szamár is"..
2023. júl. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kerdezo tehet rola, hogy talonban lett tartva, utolag derult ki.

En - amugy no vagyok - ezek utan nem szeretnek a barat baratja se lenni, es esetleg maskor osszejonni vele. Ebben az egeszben legfeljebb a majd szexelhetunk van benne.

Sajnalom. Nekem a morbid inkabb az, ahogy targyilagosan el is mondja, hogy azert meg masodik helyen ott vagy. Mintha allasra jelentkeztel volna.

2023. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5

Igen igazad van, le kell építenem, ha esetleg keres. Már kezdünk eltávolodni úgyis, az idő pedig majd megoldja ezt a kalamajkát.

2023. júl. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!