Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határ a kedvesség és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határ a kedvesség és a munkahelyi flört között egy főnöknél?

Figyelt kérdés
Tudnátok példàkat mondani?
2023. júl. 29. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1)Hogyan telt a hétvége?


2)Hétvégén keress bugyuta ürüggyel.

2023. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megjegyzi hogy nem mentem céges buliba vagy hogy mikor találkozunk legközelebb az irodában?
2023. júl. 29. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondta, hogy jól nézel ki, érint "véletlenül" arcodon, kezeden, válladon? Sok a szemkontaktus, végigstíröl?
2023. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem érint meg és nem is dícséri a külsőm csak kérdez a családomról, szokásaimról, mindig udvarias, viccelődik, odajön munka közben

De ha jól tudom van családja de nem biztos

2023. júl. 29. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint kedves. Úgyhogy felejtsd el ha netán tetszene.
2023. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha magáméleti témakkal jön az már sok
2023. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Na szóval...saját példa:")



Ha rád ír messengeren, hogy szexelne, az már egy jel.


Ha mások előtt szexuális célzatú megjegyzéseket tesz, az is jel.



Mondjuk az, hogy faggatózik, az is érdekes. Az én volt főnököm is érdeklődött a magánéleti dolgaimmal kapcsolatban, aztán végül le is feküdtünk, de rohadtul nem lett jó vége 😂😂



Szóval főnökkel soha!!!!!

2023. júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!