Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapja dolgozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja dolgozom egy helyen. Miért mondja ezeket a főnököm?

Figyelt kérdés

Látom, hogy néz és megjegyzéseket tesz és őszintén le se tudom reagálni a döbbenttől. Majd 20 évvel idősebb a pasi.

Már az interjún is azt mondta, hogy maga nagyon tetszik nekem... Mondjuk ezt arra vettem, hogy , mint munkaerő...

Aztán most ilyeneket mond: Magának nagyon szép a mosolya. Nagyon csinos. Mjad úgy tettem, mintha nem hallottam volna, de 10 perc múlva újra mondja.... Ki van festve a szeme?? Nagyon jól áll. Magának olyan szép a szeme... Most ennek van valami udvarlási szándéka, vagy kedveskedni akar, hogy ne hagyjam ott a helyet és megkedveljem, Szerintetek?



2017. júl. 1. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak ágyba akar vinni.
2017. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Meg akar fektetni.. próbáld ki vele nyugodtan, talán még rövid időn belül elő is fog léptetni. :)
2017. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez már a zaklatás határát súrolja. Finoman, de határozottan állítsd le.
2017. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Most őszintén; szerinted mit szokott akarni egy férfi a nőtől?
2017. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Sunázna.

30/f

2017. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez a fajta kedveskedes szerintem is azt jelenti, hogy tetszel neki mint nő. Valószínű többet is fog akarni, ami veszélyes, mert a munkahelyedbe is kerülhet, ha "nem úgy táncolsz, ahogy ő fütyül".
2017. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Biztató.... Furcsa nekem ez az egész.
2017. júl. 1. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Kislány vágyik a pipihúsra.Az ilyen korú, típusú ember a legtöbb esetben már unja az asszonyt otthon.Most jöttél te, Ezáltal felcsillant a remény előtte egy újabb kalandra.Valószínűleg eddig sem volt a hűség mintaképe.A fiatal, naív nőket könnyű prédának tartja.Itt nyerni sokat nem fogsz, ha határozottan nem küldöd el a francba.
2017. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Próbálkozik nálad,ha van eszed,akkor udvariasan,ám határozottan lepattintod.Mikor bókol,köszönd meg,és tedd hozzá,hogy a párod is ezt szokta mondani.
2017. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Miért, miért, aaajjj, ne tetesd már magad.

Meg akar ..szni. Te is kívánod szerintem.

2017. júl. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!