Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért imádnak dicsekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért imádnak dicsekedni a magas férjük magasságáról? Élőben és online is.

Figyelt kérdés
Még viszonylag fiatal vagyok, de eddig ezt látom minden helyen. A munkahelyemen a főnöknőmnek is magas férje van és havi szinten, vagy havi szinten párszor felhozza ezt akármilyen létező kontextusban. Ugyanez a velünk szomszédos HR-osztály vezetője. Ugyanez anyám legjobb barátnője. Mindüknek olyan 193-198 cm körüli férjük van és viszonylag keveset szoktam velük beszélni, vagy akivel többet arról se sokat magánéletről, de valahogy mindig előkerül ez a téma rendszeresen talán havi szinten, vagy kicsit ritkábban, de ahhoz elég gyakran, hogy mindig emlékezzek rá, hogy na már megint felhozta.
2023. júl. 30. 16:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen módon említik meg?
2023. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Egyetlen helyen láttam ezzel "dicsekedni" nőket és az pont a gyakorikérdések. Igaz itt mindkét nem felvág minden szarságra, ami csak eszükbe jut.
2023. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Nem tudom, nekem nincs konkrétan ilyen tapasztalatom, de tény, hogy vannak olyan emberek, főleg nők, akik szeretnek felvágni a párjukkal valamilyen módon, és hát ha mással nem tudnak, akkor gondolom felvágnak a magasságukkal :D
2023. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez nettó baromság. Sok haverom van 190-200 körúl. Sose halottam hogy az asszonya dicsekedett volna.
2023. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Életbe nem hallottam ezt.
2023. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Sose tapasztaltam, hogy ezzel valaki dicsekedne. Szerintem ez inkább téged zavar, és csak bele látod.
2023. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Aki dicsekszik, az a figyelemhiány miatt teszi. (Infantilis szokás…) Ezzel próbálják azt hangsúlyozni, hogy ők milyen jól választottak, és ezáltal ők mennyivel tökéletesebbek a többi embernél, és különben is hajolj meg előttük, mert ezáltal ők a valakik.

A #3-as jól írta. Valószínűleg azért a magasságot hozzák fel állandóan, mert a többi tulajdonság inkább a szóra sem érdemes kategóriába tartozik. :D

2023. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

1. Ahogy csak lehet. Pl. én 190 cm vagyok és mondják, hogy "te is jó magas vagy, a férjem is magas, 196 cm." Vagy valahogy cipőkről van szó és mondják, hogy "A férjem 198 cm és 47-es lába van, nehezen talál cipőt.". Vagy ha akármikor szóba kerül a család vagy hasonló témák, akkor nagyon sokszor erre futtatják ki a beszélgetést, hogy ezt megemlíthessék, érted.


De mondom, olyan emberek, akikkel viszonylag keveset beszélek, vagy akivel sokat (főnöknő), vele sem magánéletről. De valahogy aztán mégis mindig szóba kerül. Anyám barátnőjén ezt már gyerekkoromban észrevettem, de a melóhelyen is 1 év alatt elég sokszor előjött ennél a két nőnél. Meg még egyszer-egyszer másoknál is, akikkel kevesebb ismeretségem van. Tehát hogy valakivel 5-10 percet beszéltem életemben, de már szóba hozta. És nem velem kapcsolatban az miatt, hogy én is magas vagyok, hanem csak úgy.

2023. júl. 30. 18:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Lehet őket zavarja hogy kicsik mellette
2023. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

"sokszor erre futtatják ki a beszélgetést, hogy ezt megemlíthessék, érted"


Nem értem, szerintem kamuzol. Ha lenne 1 nő, aki mindig ezzel jön, hihető. Minden nő? Túltoltad.

2023. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!