Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mennyit posztolsz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mennyit posztolsz a kapcsolatodról, házasságodról? (Facebook, Instagram, TikTok, SnapChat, Twitter, Whatsapp, sorolhatnám napestig.) Melyik felületre, milyen gyakran, milyen jellegűt? Minél többen írjatok!

Figyelt kérdés
Köszi!
2023. aug. 1. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak Facebookom van, ide se a házasságunkról posztolok, hanem ami nekünk fontos, és szívesen megosztanám barátokkal, rokonokkal.

Például ha elballag a közös gyerekünk. Ahol értelemszerűen ott a férjem is, és igen, mindenki baromi boldognak látszik. Akkor is, ha odaégett a fasírt, és délelőtt még vitatkoztunk, hogy milyen virágcsokor legyen.

Vagy ha elmegyünk egy hajókirándulásra. Ahol szintén ott a férjem is. És igen, mindenki boldog a fotókon. Akkor is, ha utána öt perccel elejti a kicsi a fagyit, ő sír, apa ideges, a kamasz hisztis, anya (én) meg ugrik egy szaltót.


Természetesen többen is azt hiszik, hogy az egész házasságunk xar, mindenki csal mindenkit, verjük egymást, iszunk, drogozunk, hisz mi másért bizinygatnànk a Facen, hogy boldogok vagyunk.

2023. aug. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Semennyit, bár én szeretek szimplán ismerkedni, így több a levelezőpartnerem.
2023. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez jó érzelmes válasz volt. Köszönöm a kifejtést!
2023. aug. 1. 21:04
 4/23 A kérdező kommentje:
AZ elsőnek írtam. :D
2023. aug. 1. 21:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak facem van, de a magánéletemről soha semmit nem szoktam. A lányomról néha. De még az sincs hogy "kapcsolatban", nincs beállítva semmi. Páromnak van többminden, de ő nagyrészt munkának használja, neki sincs semmi magán,max nagyritkán a gyerekekről. A kapcsolati státusza is csak annyi hogy elvált, pedig együtt élünk. A feleségével se posztolt soha. Nekem volt fönt a férjemmel, de ő erőszakoskodott hogy legyen, én nem akartam.
2023. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag Insta, ott is csak story. Évente kb 4-5.
2023. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Soha sehova.
2023. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sehova semmit.
2023. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
Csak Facem van ezek közül. Én semmit nem posztolok. A férjemnek megengedtem hogy kirakjon pár fotót pl nyaralásokról meg az esküvőnkről és megjelöljön rajta. De a gyerek születését már kértem hogy ne rakja ki.
2023. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%

Csak Facebook-om van. Semmit nem posztolok, nemhogy a kapcsolatomról. A Messengert használom, mert bizonyos embereket csak ott tudok elérni, illetve bizonyos sportfoglalkozásokra Facebook csoportban kell jelentkezni.


29/F

2023. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!