Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodásom?

Figyelt kérdés
A párommal egy helyen dolgozunk de külön műszakokban. Nekem (nő) nincs autom igy kenytelen vagyok elgyalogolni a negyed órára lévo buszmegalloba es onnan bebuszoni amivel amúgy semmi gond nem lenne. A páromnak van autoja és mindezt a távot így ő autoval teszi meg. Többször mondtam hogy ilyen benzinárak mellett neki is buszoni meg gyalogolni kéne de nem hajlandó. Persze én buszozzak meg gyalogoljak sokszor teli csomagokkal ha munka után beugrok a bolta is hazának. Jó, ha úgy van eljön értem autoval néha néha. A város egyik végében lakunk a munkahelyünk meg a város másik végében van. Csak én reagálom túl a dolgot?

2023. aug. 2. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem a közös pénzből megy, vagy nem megy bármi más rovására, akkor szerintem nincs nagyon beleszólásod. Függetlenül attól hogy teljesen igazad van.


(Akik szerint meg nőhöz alap a kocsi, azok írjanak erre is, hogy a nő kéri hogy autó helyett kb tizedannyiért buszozzon)

2023. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Én nem találok logikát abban, hogy tulajdonképpen mit szeretnél, ezért olyan, mintha csak irigy lennél, hogy ő a Saját kocsiját használja, téged meg nem fuvaroz folyton.

Ha azt akarod, hogy ő is menjen busszal, utána miért picsogsz, hogy néha néha megy csak érted?

Egyedüli értelmes pont az, hogy kérd meg, hogy menjen el ő a nagybevásárlásra, ha már ő kocsival van. Nem csak a nő dolga bevásárolni... Ha ennyit nem bírtok megbeszélni, az meg gáz.

2023. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos egyáltalán. Én egyetértek a kettessel. Vegyél magadnak autót, tedd le a jogsit és meg van oldva az irigység. Bevasarolni neki is lehet, de ha ő nem hajlandó rá és arra se, hogy elmenjen érted többször úgy, hogy otthon nem segít semmit, akkor nem a te embered, viszont abba nincs beleszolasod, hogy gyalog, vagy négykézláb jár munkába.
2023. aug. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Külön kasszán vagytok? Csak mert ha igen, akkor nem igazán értem a felháborodásodat. Ha neki kényelmes így (miért ne lenne) és nem okoz anyagi problémát tankolni az autót, akkor miért sétálna meg buszozna?

Bár ha közös kasszán vagytok sem teljesen értem.. az autó az övé, van saját fizetése, amiből tud tankolni, miért ne járhatna akkor autóval?

Nem az zavar inkább, hogy míg ő kocsikázik, neked buszoznod kell..?

2023. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem a benzinen múlik, hogy tudsz e venni kaját vagy tudtok közös programokat szervezni pl akkor nem jogos.

Tessék jogsit csinálni meg kocsit venni.

2023. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!