Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miota erzi rajtam hogy elegge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miota erzi rajtam hogy elegge szar az eletem es vedelmezesre/tamogatasra van szuksegem azota jobban erzem hogy erdeklem. Miert van ez? Vigyaznom kellene vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom miert de azt vettem eszre, miota megnyiltam neki jobban erdeklodik irantam mint elotte..

De azt nem akarom hogy azert szeressen meg mert sajnal vagy ilyesmi..

Nem tudom osszefugg e egyaltalan ez, voltatok mar ilyen helyzetben?

Tudja hogy senkim nincs, probal nekem segiteni de felek hogy csak azert mert sajnal.


2023. aug. 3. 19:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Majd leszel.
2023. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Dugni fogtok.
2023. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!