Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég külföldre költöztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég külföldre költöztem, és azt az érdekességet vettem észre, hogy a kinti szingli magyar férfiak kb. azonnal ismerkedni akarnak velem, de külföldiek nem. Vagy elvétve talán, de nem ugranak rám úgy, mint a magyarok. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 12:14
1 2
 1/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
65%
Mert... Szeretnének ismerkedni?
2023. aug. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert tetszel nekik?
2023. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem még itt Magyarországon is folyamat a külföldiek találnak be😂Mondjuk én ennek örülök. Hol találnak be téged ennyire a magyarok és miért kerülnek a külföldiek? Rád van írva, hogy magyar vagy?
2023. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez marha nagy talány...


Küföldön kevés a magyar csaj, így aztán a magyar pasik nyilván rögtön rád mozdulnak, mert nincs túl nagy választék, ha olyan csajt akar, aki az anyanyelvén beszél, akivel azonosak a gyökerei.



Egy helyi pasas szemében tizenkettő egy tucat külföldi csaj vagy, ugyanolyan, mint a többi lengyel, ukrán, szlovák, cseh, román, és még ki tudja, hogy honnan jött. A nyelvet nem beszéled olyan tökéletesen, mint a helyi csajok, nincsenek helyi gyökereid, egy kicsit eltérőek a szokásaitok... Nyilván egy helyi szemében semmi igazán vonzó nincs benned, és neki tök nyolc, hogy magyar vagy e vagy román, szlovák, piréz. Neki csak egy a sok közül friss bevándorló/egyetemista/akármi vagy.

2023. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Mert külföldön az ő szemükben csak egy bevándorló vagy.
2023. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
A magyar férfiakban ott a virtus .
2023. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 rengeteg vegyes pár létezik, a külföldiek nem nézik le úgy a magyarokat, mint a magyarok saját magukat…
2023. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

7: igen, rengeteg vegyes pár létezik.


De a vegyes párok általában nem a frissen kiköltözöttekből alakulnak, hanem azokból, akik már kint vannak egy ideje, és gyökeret eresztettek, beilleszkedtek valamennyire (nyilván ellenpélda mindenre van).



Másrészt aki magyar nőt keres direktben (és az általában a magyar pasas), az kevésből választ.


Aki külföldit keres, vagy megfelel neki a külföldi (akár helyi, akár külföldi emberként, mert sok az olyan vegyespáros, ahol egyik sem helyi), az meg 50 nemzet lányaiból válogathat, ő nem direktben a magyar csajra fog hajtani, tehát csak az nem triggerel randit, hogy a csaj magyarul is tud.

2023. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

En is kulfoldon elek.

Szerintem

1. Sok magyar, foleg akiknek nem tokeletes a nyelvtudasa, magyar part keres, a valasztek viszont nem olyan nagy.


2. Picit mas a szepsegideal. Nekem sokszor feltunik egy vonzo csaj egy tarsasagban, es utana derul ki, hogy magyar. Nem hiszek abban, hogy valoban a magyar lanyok lennenek a "legszebbek", de nekunk, ugy tunik, igen..

2.1. A magyar lanyok olyan tipikus "csinibabak" szeretnenek lenni, ami mar csak Kelet-Europaban meno (mukorom, magassarku).


3. Sajnos-nem sajnos a kelet-europaiak valoban nem annyira kelendok nyugaton, azert egy lightos idegenfobia mindenhol kozrejatszik.


32N

2023. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

"A magyar lanyok olyan tipikus "csinibabak" szeretnenek lenni, ami mar csak Kelet-Europaban meno (mukorom, magassarku)."


Igen, de ez pont azért tipikus k-euróapi dolog. Az ilyen csajokra én pont azért nem azt szoktam mondani, hogy magyarok, és általában nem is az derül ki, hanem az, hogy tipikus magyar-exjugó-román-ukrán-szlovák vonalról jönnek az ilyen csajok.


Én eleinte mindig azt gondoltam, hogy tuti magyar, aztán rájöttem, hogy erről a környékről bárhonnan jöhet, akinek nincs tipikus szláv feje az kb bármi lehet innen k. európából

2023. aug. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!