Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként fura, hogy én jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként fura, hogy én jobban szeretek szingli lenni, mint kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már jópár kapcsolatom, de ritkán voltam igazán boldog. Szerintem sokkal több stresszel jár egy kapcsolat, mint boldogsággal. Szinglinek lenni számomra szinte egyenlő a gondtalansággal. Miért van az, hogy mégis a legtöbb nő foggal-körömmel kapcsolatot akar? Mi olyan jó benne? 27N

2023. júl. 16. 14:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg kapcsolatfüggők. A társadalom egy része sajnos még mindig arra kondicionálja a lányokat a felnevelés során, hogy ők egyedül kevesebbek, mint ha van párjuk.
2023. júl. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Még nem voltál szerelmes és nem vagy párkapcsolatfüggő, önálló személyiség vagy. És valljuk be egy nem szerelem alapú kapcsolatnál igen egy nőnek sokkal kényelmesebb az élet egyedül. Tulajdonképpen ezt a kényelmet és gondtalanságot áldozzuk fel a szerelemért. De ha az nincs akkor inkább örök szingli leszek én is.
2023. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Voltam már szerelmes, de az is egy csalfa érzés, mert sokszor olyanokba zúgtam bele, akikbe nem kellett volna. Meg az ilyeneknek mindig az volt a vége, hogy kidobtak. Aki belém volt szerelmes, abba meg én nem.
2023. júl. 16. 14:28
 4/32 anonim ***** válasza:
80%

A szerelem mellé kell racionalitás is, át kell gondolni hogy tényleg passzoltok e. Sokáig kell keresni, nem szabad rossz minőségű kapcsolattal beérni.

Imádok párkapcsolatban lenni, de megtalálni a megfelelőt sok idő

2023. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4 hány évesen találtad meg azt, akivel jobb, mint egyedül?
2023. júl. 16. 14:47
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
meg kellene válogatni kikkel állsz össze
2023. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Meg szoktam, de mint írtam, így is nagyobb nyűg, mint egyedül lenni.
2023. júl. 16. 15:25
 8/32 anonim ***** válasza:
64%

Én közel 30 évig éltem házasságban. Nekem rossz hogy nincs kit szeretni. Rossz hogy nem tudok este, reggel, bármikor kihez odabújni. Rossz hogy olyannal kell foglalkozni amihez nem értek mert nő vagyok.


Volt közös cél amiért dolgoztunk.

Terveztük a jövőt...

Biztonság, figyelem,szeretet.

Nekem ezek hiányoznak.

2023. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Ezzel én is így vagyok, a szingli élet, szabadsággal, nyugalommal egyenlő!

Én egy mingli kapcsolatra hajtok! ;)

F.

2023. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Elképzelhető hogy el fog jönni az időd hogy másképp gondolod majd.

Viszont ha szingli maradsz azzal sincs semmi baj.

A te életed! Éld úgy ahogy neked a legjobb.

2023. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!