Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég külföldre költöztem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég külföldre költöztem, és azt az érdekességet vettem észre, hogy a kinti szingli magyar férfiak kb. azonnal ismerkedni akarnak velem, de külföldiek nem. Vagy elvétve talán, de nem ugranak rám úgy, mint a magyarok. Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért van a magyar férfi kinn is kényelmes.. én is kinn élek, tök átlagos csajként magyar pasikat kellett koptatnom magamról. értem hogy nekik az kell h a közelükben találjanak vmi magyar csajt, kényelem nyelv szempontjából, viszont nekem meg nem ez volt soha a prioritásom hogy rögtön találjak vki magyart és jól lecsapjak rá, mert egy magyarral "könnyebb" minden. Nagyon nem. Előbb jönnék össze bármilyen külföldivel mint magyarral.
2023. aug. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem csinibabásnak szoktam mondani, hanem "amerikai filmekben prostitúcióra kényszerített keleteurópai soksminkes" stílus.
2023. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Mi megbaxnank az allo vizet is.
2023. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Én is éltem külföldön és tervezek is visszamenni, de rám pont, hogy a külföldiek voltal jobban vevők és a magyarok annyira nem. Mondjuk nem bánom:D

Megjegyzem több nyelvet beszélek folyékonyan és jól és igyekszem a negatív magyar sztereotípiáktól távol maradni szóval nekem ez sose volt hátrány.

2023. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Van egy barátnőm, kiment szerencsét próbálni, hozzáment az első magyar pasihoz, akibe beleakadt. Azt mondta, ha itthon találkoznak, szóba se állt volna vele, de kint nem volt más. Most együtt szerencsétlenkednek.
2023. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

15: ennek a másik véglete, hogy barátnőm azt mondja: "gyorsan kell fognom valami pasast, mert lejár az albérletem, és nincs másik".



Amilyen gyorsan tudott lőtt egy külföldi ürgét, akinek volt jó lakhatása, más nem számított, csak az, hogy ne kelljen hazajönnie. Most nyafog, hogy a pasas finoman szólva is basáskodik rajta.

2023. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!