Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne párotok/ha nem lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne párotok/ha nem lenne párotok, megváltozna az életetek sokban? Vagy semmi különös, a legtöbb dolog maradna ugyanúgy? Életvitel, hobbik, időbeosztás, egyéb kapcsolatok, anyagi dolgok stb.?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 10:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Unalmasabb és magányosabb volna az életem nélküle. Amúgy mást nem befolyásol a megléte. Ugyanúgy tudok főzni, mosni, takarítani, dolgozni ha van, ha nincs.
2023. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elköltöznék innen ahol élünk, de az életvitelem nem változna túlságosan. Most is én vagyok kettőnk közül a pörgősebb, simán megyek egyedül vagy barátokkal programokra ha ő épp nem akar jönni. Nagyon jól elvoltam azelőtt is, hogy megismerkedtünk, nekem nem probléma az egyedüllét. Persze, vele jobb az élet, de ha bármi történne nem fogok elveszni.
2023. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szemelyiseged nem fog megvaltozni, max elettel telibb leszel
2023. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Maganyosabb lennek.
2023. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont most lett vége 7 éves kapcsolatomnak. Sokminden nem változott, annyi hogy elköltöztem. Nyilván az új lakóhelyemen kerestem sportklubbot hogy tovább sportolhassak meg több helyre eljárok ismerkedni. Meg persze ami eddig felvolt osztva mint házimunka, főzés, bevásárlás, stb már nem 50-50 hanem mind 1 személyre hárul. Na és persze a magány érzete. De én ugyanúgy eljárok egyedul utazgatni, koncertre, stb.
2023. aug. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!