Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen időbeosztás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen időbeosztás mellett hogyan találjak pasit, aki ezt tolerálja?

Figyelt kérdés
Hétfőtől csütörtökig 13-14 órát dolgozom, pénteken 2-ig, utána késő estig és szombaton egész nap egyetemen vagyok (levelezős képzés), utóbbi nyáron nincsen. Gyakorlatilag marad a vasárnapom arra, hogy minden házimunkát elvégezzek, megfőzzek magamnak 1 hétre előre, találkozzak a barátaimmal, tanuljak. Hétköznaponként kora reggel és késő este tudnék némi időt szakítani a páromra, de sokszor ilyenkor már hullafáradtan esek haza. volt párom emiatt szakított velem, hogy kevés az együtt töltött idő. Én pedig nem szeretném feladni sem a munkámat, sem a tanulmányaimat. Az új párja egy korábbi szépségversenyeken indult lány, aki egész nap semmit nem csinál, nem dolgozik, nem tanul (közös barátainktól tudom), én ilyen semmi esetre sem szeretnék lenni. Nem vágyom esküvőre, sem gyerekre, egyszerűen csak egy tartós, boldog élettársi kapcsolatra.
2022. júl. 25. 18:53
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
71%
Amíg ezt tolod szerintem esélytelen komoly kapcsolat max. ismerkedős laza dolgok, amiben akár csalhatnak is, mert ugye te soha nem érsz rá vagy olyan srác jöhet szóba, aki szintén ilyen elfoglalt és majd egyszer ráértek egymásra...egyébként tudod azt szokták mondani mindenre van idő csak akarni kell!
2022. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A megcsalás nálam nem opció, sok dolgot el tudok viselni, de ez azonnali szakítóok.
2022. júl. 25. 18:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, mert jogos elvárás egy kapcsolatnál, hogy jusson egymásra időtök, neked meg nagyjából semmi nem lenne rá. Az nem számít, hogy este hullafáradtan rá tudsz szánni egy órát. Így semmi értelme nem is lenne az egésznek. Amíg ennyire szoros az időbeosztásod, inkább ne erőltesd. Nem kell feladnod semmit, de hagyd meg az ismerkedést akkora, mikor mondjuk már elvégzed a képzést és kiesik a tanulás. Ha akkor is marad a napi 13-14 óra munka, még úgy is húzós lesz, de legalább a hétvégéd szabad lesz, mikor tudnál a pároddal is foglalkozni.

Nem is csak a párkapcsolat miatt, de amúgy is előbb-utóbb visszább kell majd venned, mert ez így nagyon sok és könnyű kiégni benne.

2022. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. sehogy. Nincs időd kapcsolatra, nyilván az előző párod is ezért sokallt be. Milyen munka tart 14 órát naponta? Keress valami normálisat.
2022. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ebbe az életvitelbe egy aranyhal tartása se fér bele.. nemhogy egy egészséges párkapcsolaté.
2022. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem hasonló az életvitelem.
2022. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy film amiben mindket fél elfoglalt es még az eskuvőjukre is alig birt mindkettő időben beesni :D

Pont passzoltak es jol kezelték:)

2022. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Minöségi együtt töltött idö kell... Van aki kevesebbet igényel de ez nagyon irtò kevésml.
2022. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a lényeg kéremszépen. Mert mit csinálsz? Dolgozol, fejlődsz, hogy minél több pénzt keress. Csakhogy csalóka a kapitalizmus, mert a pénzed inflálódik, az adódat pedig odaadják olyan embereknek, akiknek nincs ilyen életvitelük és nem is akarnak ilyet. Nyugtasd magad azzal, hogy csúnya vagy és úgysem kellenél senkinek, az megnyugtat. Én is azt csinálom, azért járok ide is.
2022. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam simán bele férne, de más miatt nem passzolunk, tehát van remény, ne add fel.
2022. júl. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!